Serhat Uzunkök Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

26.10.2021
312
Serhat Uzunkök Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Serhat Uzunkök Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?, biyografi sitemizde, Serhat Uzunkök Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? başlığı altında makale bir araya getirdik. Serhat Uzunkök Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? biyografisi yazımızda…

Serhat Uzunkök Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Serhat Uzunkök kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Facebook, Twitter, YouTube ve İnstagram adresi ne? Pinterest kullanıyor mu? Ne iş yapıyor? Boyu, burcu ve kilosu nedir? Hakkında bilgiler içeren ayrıntılı biyografi yazısı.

Serhat Uzunkök 17 Eylül 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Kastamonuludur. Sosyal medya uzmanı ve danışmandır.
Çocukluk senelerının büyük bölümü Kastamonu’da geçti.

Orhan Şaik Gökyay Lise’sinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.
Uzun seneler kitapçılık sektöründe çalıştı ve bilgisayar tamirciliği yaptı. Bir süre Yalnız Şair lakabı ile amatör şiirler yazdı. Sonra sosyal platformya merak sardı.

Bilhassa Facebook’un popüler olduğu zamanda bazı teknikler keşfedip bir çok büyük Facebook sayfasının sahibi oldu fakat sonrasında bu sayfaları ücretsiz dağıttı.

Ardından yönünü Twitter’a çevirdi. Twitter gündeminde bulunan zararlı birtakım hashtaglardan rahatsız oldu ve gündemi ele geçirmeye karar verdi.

Trend Topic algoritmasını çözdükten sonra senelerca Twitter’da gündeme soktuğu hashtagları ile tanındı ve hatırı sayılır bir takipçi kitlesi edindi. Dünyada en fazla TT yapan kişi olarak tarihe geçti. En uzun süre gündemde kalan hashtag rekorunu kırdı. Sayısız kez Dünya Gündemi’ni tespit etti. Çeşitli yardım projelerine hashtaglar açarak destek verdi. Hesabından yaptığı paylaşımlarla da Twitter’ı renklendirdi.

Lakin bir süre sonra Twitter ekibi kendisinin bulduğu açıkları kapattı ve hesabını da ulaşımi engelledi.
Uzun süre kapalı kalan hesabını sonrasında açtırmayı başardı fakat Twitter’a gelen güncellemelerden sonra bu mecrayı aktif olarak kullanmayı bıraktı.

Daha sonra kendisine YouTube kanalı açtı. YouTube algoritmasının nasıl işlediği ile alakalı uzun süren bir çalışma sürdürdü.
Bilhassa çektiği biyografi videoları ile hatrı sayılır bir kitle edindi ve sonrasında çeşitli YouTube kanallarına danışmanlık yapmaya başladı.


Serhat Uzunkök Sosyal Medya Hesapları

İki çocuğu mevcuttur. Bekardır ve yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir. 1.72 boyundadır. 78 kilodur ve Başak burcudur.
Bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile Twitter hesabında 123 bin takipçisi, YouTube hesabında 28.300 abonesi, İnstagram hesabında da 1700 takipçisi yer alıyor.
Ayrıca 4 adet de web sitesi yer alıyor ve son haftalarda Pinterest’e de merak saldı.

Twitter Adresi https://twitter.com/SerhatUzunkok

İnstagram Adresi http://instagram.com/serhatuzunkok/

YouTube Adresi https://www.youtube.com/c/SerhatUzunkok/

Pinterest Adresi https://tr.pinterest.com/uzunkokserhat/

Facebook Adresi https://www.facebook.com/yalnizsair06/

Web siteleri

1 http://sondurumne.com

2 http://sondurumne.xyz

3 http://tavsiyedelisi.com

4 http://dizianaliz.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.