Serhat Onat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
437
Serhat Onat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Serhat Onat kimdir?, biyografi sitemizde Serhat Onat kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Serhat Onat kimdir? kaç yaşında?, Serhat Onat kimdir? memleketi neresi, Serhat Onat kimdir? evi nerede, Serhat Onat kimdir? nereli, Serhat Onat kimdir? instagram, Serhat Onat kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Serhat Onat kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Serhan Onat
Doğum tarihi: 10 Ekim 1994
Doğum yeri:  İzmit
Boy: 1.83 cm
Kilo: 79 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Serhat Onat nereli? Kaç yaşında?

Serhat Onat kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Hangi dizilerde oyandı? Sevgilisi? Oynadığı diziler listesi? Serhat Onat Aras Bulut İynemli akraba mı? Kim kimdir bölümümüzde Serhat Onat yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili en güncel bilgileri bulacaksınız.

Serhat Onat yaşamı ve biyografisi

Serhat Onat Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı şehzade Murat rolü ile tanınmaktadır. En büyük çıkışını Bodrum Masalı dizisi ile gerçekleştirmiştir.

Serhat Onat 10 Ekim 1994 senesinde İzmit’te dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine burada başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite yaşamına Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı oyunculuk bölümünde sürdürdü.

Oyunculuk kariyerinin öyküsü 12 yaşında başladı. Balet Tan Sağtürk aracılığıyla 12 yaşında İzmir’de katıldığı bir resitalde keşfedildikten sonra yaşamı tamamen değişmeye başladı. Serhat Onat modern dans ve bale eğitimi aldı ve çeşitli müzikallerde boy gösterdi.

Kameraların karşısına “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde oynadığı “şehzade Murat” rolü ile tanınmaya başladı. Bu süreci ardından diğer film yapımları takip etti. 2019 senesinde ilk kez beyazperde de rol alarak “Yedinci Koğuştaki Mucize” adlı sinema filminde yer aldı.  

2020 senesinde Kuruluş Osman Aybars rolü ile dönem dizisinde rol alan Serhan Onat bekar olup sevgilisi ile ilgili net bir bilgi yoktur.

Serhat Onat tiyatro oyunları

  • Closer – Sevgi Neden Yetmez

Serhat Onat dizi ve filmleri

Serhat Onat dizileri, hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm yapımlara ilişkin güncel bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

  • Kuruluş: Osman
  • Yedinci Koğuştaki Mucize
  • Meryem
  • Bodrum Masalı
  • Mayıs Kraliçesi
  • Muhteşem Yüzyıl
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.