Sergio Gürlek kimdir, Sergio Gürlek kaç yaşında?

07.11.2021
348
Sergio Gürlek kimdir, Sergio Gürlek kaç yaşında?

Sergio Gürlek kimdir, biyografi bölümünde Sergio Gürlek biyografi sayfası ile karşınızdayız. Sergio Gürlek kaç yaşında?, Sergio Gürlek memleketi neresi, Sergio Gürlek facebook, Sergio Gürlek nereli, Sergio Gürlek instagram, Sergio Gürlek ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Sergio Gürlek kimdir? başlığımızın detayları..

Sergio Gürlek Kimdir – Sergio Gürlek Biyografi

Sergio Gürlek, 1982  İstanbul Kadıköy doğumludur. Esasen ise Sivaslıdır ve Ortaasya Türklerinden gelmektedir. Üniversite’yi Ukrayna Kiev de okumuştur. Uluslararası ilişkiler eğitimi almıştır. Çok iyi ingilizce bilmektedir. İkinci üniversite olarak  Radyo ve TV programcılığı bölümünde eğitim almaktadır ve Show programları organize etmektedir.  10 yıl boyunca imza attığı talihsiz bir anlaşma neticesinde hiç bir televizyon işinde yer alamadı.

Bir çok otele show ve animasyon danışmanlığı yaptı. Profesyonel anlamda uzak doğu sporları ve futbol ile uğraştı. Futbol hakemliği yaptı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar, Akasya Durağı gibi dizilerde yer aldı. 2014 de “4X4’lük” ismini koyduğu Maxi Single Müzik Albümünü yaptı. 2018 – 2019 senelerı içinde O ses Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi.

2019 yılı ağustos ayında Seda Sayan ile Keten Helva isimli şarkıya düet yaptı. Şarkı basında büyük bir yankı uyandırdı. Hemen 2 ay sonra Şarkının Club Mix versiyonunu çıkardılar. Şu aralar büyük bir proje olan ve Türkiye’de çiçeği burnunda bir tarz uyandıran “Walkshow” isimli TV Programını TV8,5 tasunmakta. Yakın gelecekte yeni bir müzik çalışması ile daha sevenlerinin karşısına çıkmak için çalışmalarını gerçekleştiriyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.