Seren Şirince Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
317
Seren Şirince Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Seren Şirince Kimdir?, biyografi sitemizde Seren Şirince Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seren Şirince Kimdir? kaç yaşında?, Seren Şirince Kimdir? memleketi neresi, Seren Şirince Kimdir? evi nerede, Seren Şirince Kimdir? nereli, Seren Şirince Kimdir? instagram, Seren Şirince Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Seren Şirince Kimdir? Biyografi

Seren Şirince Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Seren Şirince kimdir? Seren Şirince nereli, Boyu ve Kilosu, Kaç Yaşında? İlişki Durumu Karışık Dizisi Ayşegül Karakteri ile tanıdığımız Seren Şirince Kimdir?

Seren Şirince 1 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. İzmir Han Tiyatrosu’nda Rüçhan Gürel’in yönetiminde tiyatro eğitimi aldı. 2010 senesinde Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü %50 burs alarak elde etmiştir.

Seren Şirince üniversite eğitimi devam ederken 2012 senesinde “Araf Zamanı” isimli dizi filmi ile oyunculuğa merhaba dedi. “Aşk Emek İster, İlişki Durumu Karışık, İlişki Durumu Evli” dizi projelerinde yer aldı.

Seren Şirince yeni dizi ATV ekranlarında olacak. ATV’nin yeni dizisi “Seven Ne Yapmaz” ünlü oyuncunun çiçeği burnunda yeni dizi film projesidir.

Seren Şirince 155cm boyunda, 45 kilo ve Oğlak burcudur. Seren Şirince instagram hesabı mevcuttur. Seren Şirince sevgilisi Sercan Batur’dur.

Seren Şirince Talimhane Tiyatrosunda kariyerini sürdürmeye sürdürmektedir. Bunun yanı sıra dizi film projelerinde oynamayı da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.