Seren Deniz Yalçın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
146
Seren Deniz Yalçın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Seren Deniz Yalçın kimdir?, biyografi sitemizde Seren Deniz Yalçın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seren Deniz Yalçın kimdir? kaç yaşında?, Seren Deniz Yalçın kimdir? memleketi neresi, Seren Deniz Yalçın kimdir? evi nerede, Seren Deniz Yalçın kimdir? nereli, Seren Deniz Yalçın kimdir? instagram, Seren Deniz Yalçın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Seren Deniz Yalçın kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Seren Deniz Yalçın
Doğum tarihi: 29 Kasım 1993
Doğum yeri:  Ankara
Boy: 1.72 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Dansçı
İnstagram hesabı için tıklayın

Seren Deniz Yalçın nereli? Kaç yaşında?

Seren Deniz Yalçın kimdir, nereli, dizileri, instagram, sevgilisi, boy kilo, yaş, burcu? Seren Deniz Yalçın burnu estetik mi? Kim Milyoner Olmak İster programına ne zaman katıldı? Unutma Beni dışında yer aldığı diziler hangileri? Kim kimdir bölümümüzde Seren Deniz Yalçın yaşamı ve biyografi detaylarını bulacaksınız.

Seren Deniz Yalçın yaşamı ve biyografisi

Seren Deniz Yalçın Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2014 senesinde katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı ile tanındı. Aynı yıl Unutma Beni dizisinde Ayşegül olarak rol aldı ve oyunculuk kariyerini başlattı.

Seren Deniz Yalçın burnu estetik mi

Seren Deniz Yalçın 29 Kasım 1993 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. 6 yaşında ailesi ile birlikte Almanya’ya taşındı. 4 yıl Almanya’da yaşadı. 2003 senesinde ailesi ile birlikte Türkiye’ye geri dönü. Babası ve annesi bankacı olan Seren Deniz Yalçın eğitim yaşamına Ted Ankara Kolejin’de sürdü. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı Bölümü’nde sürdü.

Oyunculuk kariyerine 2014 senesinde “Kim Milyoner Olmak İster” yarışma programı ile tanındıktan sonra “Unutma Beni” dizisinde “Ayşegül” kişiliği ile başladı. Daha sonra “Deniz Gökçe Kayhan’dan” oyunculuk eğitimi aldı. En büyük çıkışını 2015 senesinde “Aşk ve Günah” dizisinde “Nesrin” rolü ile yaptı. Daha sonra bir çok dizide rol aldı. İlk beyazperde deneyimini ise 2020 senesinde “Soygun Oyunu: Büyük Vurgun” filminde oynadığı “Canan Doğan” kişiliği ile yaptı.

Seren Deniz Yalçın bekar olup sevgilisi ile ilgili bilgi yoktur. Güzel oyuncu dizi çalışmalarını sürdürmektedir.

Seren Deniz Yalçın dizileri ve filmleri

Seren Deniz Yalçın hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler listesi güncel olarak aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Soygun Oyunu: Büyük Vurgun (Canan Doğan) Sinema Filmi
  • 2017 Nerdesin Birader (Sinem Arıcı) TV Dizisi
  • 2017 Bir Deli Sevda (Buket) TV Dizisi
  • 2016 Yüksek Sosyete (Sude) TV Dizisi
  • 2016 Tatlı İntikam (Ceyda) TV Dizisi
  • 2015 Aşk ve Günah (Nesrin) TV Dizisi
  • 2014 Unutma Beni (Ayşegül) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.