Şeref Sözü İsra Kim? Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi

26.10.2021
196
Şeref Sözü İsra Kim? Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi

Şeref Sözü İsra Kim? Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi, biyografi sitemizde, Şeref Sözü İsra Kim? Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi başlığı altında makale bir araya getirdik. Şeref Sözü İsra Kim? Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi biyografisi yazımızda…

Şeref Sözü İsra Kim? Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi

Şeref Sözü dizindeki İsra Adabeyli kişiliği gerçekte kim? Gerçek adı ile Sude Zülal Güler kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Yaş bilgisi, doğum tarihi ve İnstagram adresi. Boyu, burcu ve kilosu. Bugüne kadar yer aldığı dizileri ve filmleri. Vikipedi bilgileri. Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Sude Güler’in yaşamı.

(Dilerseniz video biyografimiz de mevcuttur) https://youtu.be/OnNVXkYbFaQ

Sude Zulal Güler Kimdir Nereli (Serhat Uzunkök Videosu)

Sude Güler Kimdir? Kaç Yaşında?

Sude Güler 25 Ağustos 2001 tarihinde Makedonya Üsküp’te dünyaya gözlerini açtı. Tam adı Sude Zülal Güler’dir.
Özden Cengiz Anadolu Lisesi mezunudur.
Şu anda üniversite sınavına hazırlanan bir öğrencidir ve tiyatro eğitimi almak için konservatuvar sınavlarına hazırlanmaktadır.

Ailesi güzel sanatlar ve sahne sanatlarına olan ilgisini fark edince, onların da desteğini arkasına almış ve oyunculuk kariyerinde ilerlemeye karar vermiş.

2013 senesinde ilk defa Çınar dizisiyle ekranlara gelen oyuncu, 2015’te Mayıs Kraliçesi’nde Pınar kişiliğine hayat verdi.
Yine aynı yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Ayşe Sultan karakterini oynadı.
2017’de İsimsizler dizisindeyse Biruske kişiliğine hayat verdi.
2018’de Keşif isimli filmde rol alan genç yetenek, filmin başrolünü oynadı ve Esma kişiliğiyle film severlerin beğenisini topladı.

Ayrıca “Lezita”, “Cheetos”, “Microsoft”, “Tamek”, “Darüşşafaka Okulları”, “Maret”, “Teknosa”, “Anadolu Sigorta” gibi reklam filmlerinde oynadı.

Şu aralar Show TV ekranlarında yayına giren Şeref Sözü dizisinde Tolgahan Sayışman’ın partneri olarak İsra Adabeyli kişiliğine hayat vermektedir.

Çalışkan ve disiplinli bir yapısı olan genç oyuncu yaşamı dolu dolu yaşamayı seviyor.
Kendisini duygusal ama bir o kadar da mantıklı olarak tanıtıyor.
Alışveriş yapmayı, sinemaya gitmeyi ve yemek yemeyi çok seven oyuncu Konservatuvar eğitimiyle paralel olarak psikoloji de okumak istiyor.

Sude Güler Boyu, Burcu, Kilosu, İnstagram Adresi

Icon Talent menajerlik ajansına kayıtlı olarak kariyerini sürdüren Sude Güler aslen Makedonyalıdır. Başak burcudur. 1.65 boyunda ve 52 kilodur.
Çok sık olmasa da İnstagram kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile hesabında 27.300 takipçisi yer alıyor.

İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/zulalsudeguler/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.