Serdar Kuter Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
1.428
Serdar Kuter Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Serdar Kuter Kimdir?, biyografi sitemizde Serdar Kuter Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Serdar Kuter Kimdir? kaç yaşında?, Serdar Kuter Kimdir? memleketi neresi, Serdar Kuter Kimdir? evi nerede, Serdar Kuter Kimdir? nereli, Serdar Kuter Kimdir? instagram, Serdar Kuter Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Serdar Kuter Kimdir? Biyografi

Serdar Kuter Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa Biyografi

Serdar Kuter kimdir? Habertürk Ekomomide Görünüm programı sunucusu kimdir? Serdar Kuter nereli, kimdir, kaç yaşında? Serdar Kuter kiminle evlendi? Serdar Kuter Habertürk TV kanalında hangi pozisyonda çalışıyor? İşte başarılı televizyoncu Serdar Kuter yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Gazeteci, Ekonomist ve Televizyon Spikeri Serdar Kuter İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğrenim senelerının sonrasında İstanbul Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü bitirdi. Üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli medya şirketlerinde iş aramaya başladı.

Kariyer yolculuğuna ilk kez 1998 senesinde NTV televizyon kanalında start verdi. NTV televizyon kanalında çalışmalarını sürdürirken, o senelerda NTV yayın grubuna dahil edilmek istenen CNBC-E televizyon kanalının Türkiye ayağında televizyon kanalı formatının kurulum aşamasında bi hayli etkin bir rol oynadı.

Günümüzde Serdar Kuter Habertürk TV kanalında “Ekomomide Görünüm” programını sağlamaktadır.

Serdar Kuter Üniversiteyi nerede okudu?

Habertürk televizyonu ekranlarında beğeni ile izlenen Serdar Kuter Üniversite eğitimini 1996 ile 2000 seneleri içinde İstanbul Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünde bitirdi.

Serdar Kuter ilk kez hangi kanalda çalıştı?

Serdar Kuter medya ve gazetecilik kariyerine 1998 senesinde NTV televizyon kanalında başladı. Bir dönem Türkiye’de yayın yapan CNBC-E kanalının kurucuları içinde yer aldı. Burada çalışmalarını bitirdiktan sonra ki kariyer durağı ise 24 TV kanalı oldu. Başarılı ve sevecen sunucu burada da üstün çalışmalarını sürdürmeye sürdü.

Serdar Kuter Habertürk Ekonomi Müdür oldu!

Başarılarını ve tecrübelerini en üst düzeye çıkaran Serdar Kuter 2010 senesinden beri Habertürk televizyonunda ekonomi alanında çalışmaktadır. Yılların tecrübesini ekonomi editörlüğü ile harmanlayan gazeteci ve yazar Serdar Kuter 2016 senesinde Habertürk TV ekonomi müdürü görevine getirildi.

Tabi Serdar Kuter’in özel yaşamı da çok bi hayli merak konusu oldu. Bilhassa de evli olup olmadığı bir çok kişi aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu. Bu sorunun yanıtını hiç beklemeden yanıtlayalım. Serdar Kuter evli ve 1 çocuk babasıdır.

Serdar Kuter, şimdilerde Habertürk televizyonu ekranlarında piyasaların nabzını tutan “Ekomomide Görünüm” programını sunmaya sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Serdar Kuter instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.