Serdar Kılıç kimdir, Serdar Kılıç kaç yaşında?

07.11.2021
584
Serdar Kılıç kimdir, Serdar Kılıç kaç yaşında?

Serdar Kılıç kimdir, biyografi bölümünde Serdar Kılıç biyografi sayfası ile karşınızdayız. Serdar Kılıç kaç yaşında?, Serdar Kılıç memleketi neresi, Serdar Kılıç facebook, Serdar Kılıç nereli, Serdar Kılıç instagram, Serdar Kılıç ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Serdar Kılıç kimdir? başlığımızın detayları..

Serdar Kılıç Kimdir – Serdar Kılıç Biyografi

Doğadaki İnsan programının sunucusu  1969 Sivas doğumlu  Serdar Kılıç  Baba aracılığıyla aslen Karapapak Türklerindendir.Üniversite eğitim hayatına Orta Doğu Teknik Üniversitesi  Jeoloji Mühendisliğinde devam ederken bölüm değiştirmiş ve Beden Eğitimi bölümünden 1985 senesinde mezun olmuştur.

Mukavemet kayağı Cross Country kayak eğitimi aldı. 1980-1989 senelerında Temel Hayatta Kalma Eğitimleri, Kampçılık ve İzcilik Faaliyetlerinde bulundu. 1990-1991 senelerında Temel Dağcılık Eğitimleri gördü, yurt içinde ve yurt dışında bir çok dağ tırmanış gerçekleştirdi. 

Spor Organizasyonu ve yönetimi üzerine yüksek lisans yapan Serdar Kılıç ardından Haliç ve Marmara Üniversitesi gibi öğretim kurumlarında öğretim görevlisi olarak görev almıştır.

2004’te, Bolu’nun Mudurnu beldesine bağlı Taşkseti beldesinde “Camp Wolftrack” isimli bir kamp kurdu. İnsanları doğaya yönlendirme, motivasyon ve kişisel gelişim adına hizmet vermektedir. Aynı zamanda şirketler arası basketbol ligi olan ‘Business League’ organizasyonunun kurucusudur.

Daha birden çok kurumun organizasyon kuruculuğunu üstlenen Serdar Kılıç 2014 senesinde TRT Haber kanalında Doğadaki İnsan isimli program ile yayın yaşamına başlamıştır.

2008-2009 içinde Sky Türk kanalında İçimdeki Doğa, 2010-2011 senelerında Ntv’de Doğada Tek Başına, 2011’de yine Ntv’de Doğada Çocukla, 2012’de Ntv’de Doğada Tek Başına Dağ Evi ve son kez 2014’te TRT Haber’de Doğadaki İnsan isimli belgesel dizilerinde yer aldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.