Sercan Yaşar kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
996
Sercan Yaşar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sercan Yaşar Kimdir, biyografi sitemizde Sercan Yaşar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sercan Yaşar kaç yaşında?, Sercan Yaşar memleketi neresi, Sercan Yaşar evi nerede, Sercan Yaşar nereli, Sercan Yaşar instagram, Sercan Yaşar ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sercan Yaşar Biyografi

Sercan Yaşar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sercan Yaşar sosyal medaya fenomeni ve köşe yazarıdır. 28 Şubat 1993 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 28 yaşındadır. Sosyal medveya kısa bir sürede yıldızı parladı ve geniş kitleler aracılığıyla tanınmaya başladı.

Sercan Yaşar yaşamı ve biyografisi

Sercan Yaşar 28 Şubat 1993 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gözlerini açtı. 3 kardeş olan genç fenomen eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Özel TED kolejini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına yurtdışında Londra’da Pazarlama bölümü üzerine sürdü.

Ardından ikinci üniversite eğitim hayatına İstanbul Işık Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesinde sürdürdü.

Eğitim sürecinin sonrasında İstanbul’a dönen genç fenomen staj yaptığı zamanda Hülya Avşar ile projeler gerçekleştirdi. Ardından Posta Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaya başladı. Bir döne aşırı kilolu olan genç fenomen Sercan Yaşar eski hali, estetiksiz hali ise takipçileri aracılığıyla araştırılan konular içinde bulunmaktadır.

Sercan Yaşar boy kilo ve hangi burç?

Sercan Yaşar boyu 1.72 cm kilosu 66 kg ve burcu Balık.

Sercan Yaşar sevgilisi kim?

Sercan Yaşar sevgilisi ile ilgili kesin bilgiler bulunmamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.