Seray Sever Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
339
Seray Sever Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Seray Sever Kimdir?, biyografi sitemizde Seray Sever Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seray Sever Kimdir? kaç yaşında?, Seray Sever Kimdir? memleketi neresi, Seray Sever Kimdir? evi nerede, Seray Sever Kimdir? nereli, Seray Sever Kimdir? instagram, Seray Sever Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Seray Sever Kimdir? Biyografi

Seray Sever Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Seray Sever kendisinden 10 yaş ufak sevgilisi Eray Sünbül ile evlenince yaşamı ve Seray Sever kaç yaşında sorusu bir anda merak konusu oldu.  27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Seray Sever 45 yaşındadır. Eğitim yaşamı Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra değişmeye başladı.

Çeşitli ajanslarda reklamlarda oynamaya başlayan Seray Sevar, dönemin TRT Popstop müzik eğlence programının sunuculuğu için teklif aldıktan sonra bu işi profesyonel olarak yapmaya başlar.

1996 senelerında  ATV ekranlarında sabah şekerleri, hemen sonrasında Seç Bakalım, Atv’de Pazar, Şans Kapıyı Çalınca gibi programların içinde yer aldı.

Seray Sever oyunculukla da adını duyurmaya başladı. 2002 senesinde “Dadı” isimli dizinin başrolünüde oynadı.  “Ev Hali, Aşk Olsun, Dolunay Katili, O Şimdi Asker, Kurtlar Vadisi, Esir Şehrin İnsanları, Krypton, Popstar, Türkstar, Ünlüler Çiftliği, Tatil Aşkları, Çocuklar Ne Olacak, Sevgili Karım, AB’nin Yolları Taştan, Banyo, Seray Sever’le Baş Başa, Başka Yerde Yok, Sabahın Körü gibi, Ekosantrik, Küçük Hesaplar” gibi birden çok çalışmada yar aldı.

Seray Sever Zodyak yapım şirketini kurarak yapımcı olarak  çeşitli projeler gerçekleştirdi. “Sen Harikasın, Artı 18 ve Aşk Kaç Beden Giyer” dizilerini üstlenmiştir. Fenerbahçe takımını tutmaktadır.

1994 senesinde 21 yaşında Uğur Kozanoğlu ile evlenmiş 5 yıl sonra boşanmıştır. Hakan Altun, Ömer Durak, Kürşat Başar diğer yaşamına giren isimler oldu.

Seray Sever Eray Sümbül ile 2018 Nisan ayında evlenmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.