Seray Kaya Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
282
Seray Kaya Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Seray Kaya Kimdir?, biyografi sitemizde Seray Kaya Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seray Kaya Kimdir? kaç yaşında?, Seray Kaya Kimdir? memleketi neresi, Seray Kaya Kimdir? evi nerede, Seray Kaya Kimdir? nereli, Seray Kaya Kimdir? instagram, Seray Kaya Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Seray Kaya Kimdir? Biyografi

Seray Kaya Kimdir? (Kadın Dizisi Şirin) Nereli? Kaç Yaşında?

Seray Kaya biyografisi bi hayli merak ediliyor. Seray Kaya saçları onu bi hayli dikkat ve çekici kılmakta. Seray Kaya evlendi şeklinde haberler doğru mu? Seray Kaya aslen nereli? Seray Kaya boyu kaç? Seray Kaya sevgilisi var mı? Seray Kaya kardeşi kim? İşte tüm yanıtları.

4 Şubat 1991 senesinde İstanbul’da doğan Seray Kaya ilk ve orta derece öğreniminden sonra rutin bir yaşamın içindeyken oyunculuk mesleğine ilgi duymaya başladı. Asıl mesleği makyöz olan güzel oyuncu eğitimini Sadri Alışık Kültür Akademisinde oyunculuk eğitimi alarak başladı. Tam 7 yıl boyunca çeşitli güzellik merkezlerinde makyöz olarak çalıştı. Seray Kaya ilk kez Atv ekranlarında Huzur Sokağı adlı dizide tanındı.

Bu süreçle birlikte birden fazla ünlü markanın reklam yüzü oldu. Şimdiye dek Evli ve Öfkeli, Rengarenk, Kocamın Ailesi, Gülümse Yeter dizilerinde rol aldı.

Seray Kaya şimdilerde Fox Tv’de yayına giren Kadın dizisinde kötü kalpli üvey kız kardeş rolü olan Şirin Sarıkadı kişiliğini canlandırmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.