Serap Paköz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
194
Serap Paköz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Serap Paköz kimdir?, biyografi sitemizde Serap Paköz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Serap Paköz kimdir? kaç yaşında?, Serap Paköz kimdir? memleketi neresi, Serap Paköz kimdir? evi nerede, Serap Paköz kimdir? nereli, Serap Paköz kimdir? instagram, Serap Paköz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Serap Paköz kimdir? Biyografi

Serap Paköz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Serap Paköz kimdir? Gerçeğin Peşinde programı sunucusu Serap Paköz Serap Ezgü mü?  Serap Paköz veya diğer soyismi ile Serap Ezgü kimdir?

“Gerçeğin Peşinde” sunucusu Serap Paköz 15 Haziran 1965 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Karadenizlidir. Öğrenim yaşamı ve çocukluğu Ankara’da geçti.

Üniversiteyi Çukurova İdari Bilimler Fakültesi’nde bitirdi. O vakitlerda halen öğrenciyken TRT’nin gerçekleştirdiği yarışmayı kazanarak televizyonculuk ve medya kariyerine başlamış oldu.

Spikerlik sınavını kazanan Serap Paköz 1982 senesinde hem TRT Trabzon hem de TRT Van radyolarında çalıştı. 1986 senesinde Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında işe başladı. 1997 senesinde Kanal D ekranlarına geçti. Daha sonra dönemin kanalı Kanal 6 ve ATV’nin bunun yanında TGRT kanalında da çalıştı.

“Sabah Haberleri”, “Kadının Sesi” ve “Sizin Sesiniz” programlarında başarı yakaladı.

  • 2005 senesinde Show TV’de “Bizbize” programı.
  • 2009 senesinde Star TV’de “Suç ve Ceza” programı.
  • 2012 senesinde ATV’de “Yeniden Başlayalım” programı.
  • 2013’te FOX’ta “Yeni Bir Umut” programı.
  • 2017 ve 2018 senelerında TV8 “Gerçeğin Peşinde” programı sağlamaktadır.

Serap Paköz, 1987 senesinde sanatçı Sümer Ezgü ile evlendi. Bu evliliğinden Ceren isminde bir kızı bulunmaktadır. Çift 1999 senesinde boşanma kararı almıştır.

Serap Paköz, 2001 senesinde Vatan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atilla Güner ile evlendi. Lakin bu evlilikte 2007 senesinde son buldu.

Serap Paköz, en son Cem Hamuloğlu ile birlikte yaşamaya başlamıştır.  Antalya’da yaşamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.