Serap Belet Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
415
Serap Belet Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Serap Belet Kimdir?, biyografi sitemizde Serap Belet Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Serap Belet Kimdir? kaç yaşında?, Serap Belet Kimdir? memleketi neresi, Serap Belet Kimdir? evi nerede, Serap Belet Kimdir? nereli, Serap Belet Kimdir? instagram, Serap Belet Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Serap Belet Kimdir? Biyografi

Serap Belet Douillet kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Serap Belet Douillet 1978 senesinde dünaya geldi. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Televizyon dünyasının ünlü sunucusudur. Kariyerine 1997 senesinde Kanal D ekranlarında yayına giren Arena Programı ile merhaba dedi. Ardından Kanal D Haber Merkezi’ne geçti. Rejide ve Muhabir olarak sahada çalışmalarını sürdürdü.

Serap Belet Douillet, 1999 senesinde yaşanan Gölcük depreminde 6 ay gibi bir zamanda habercilik yaptı. Uğur Dündar ile çalıştı. Star Habere geçti. Daha sonra ATV ve yine Kanal D’de Arena Programı’nda çalışmaya sürdü.

Daha sonra StarTV’de Haftasonu Ana Haber Bultenlerini sunmuştur. 2012 senesinde Haberturk Tv’de spiker olarak kariyerini sürdürdi. Haber Masası, Güne Bakış, Gün ortası gibi kuşakları sunmuştur. Habertürk TV’de Haber spikeri olarak çalışan Serap Belet Douillet 13 Şubat 2016 tarihinde ayrılmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.