Şenol Şankaya kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
995
Şenol Şankaya kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şenol Şankaya kimdir?, biyografi sitemizde Şenol Şankaya kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şenol Şankaya kimdir? kaç yaşında?, Şenol Şankaya kimdir? memleketi neresi, Şenol Şankaya kimdir? evi nerede, Şenol Şankaya kimdir? nereli, Şenol Şankaya kimdir? instagram, Şenol Şankaya kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Şenol Şankaya kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Şenol Şankaya
Doğum tarihi: 1 Ocak 1970
Doğum yeri: Bursa
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: İşadamı
Twitter hesabı için tıklayın

Şenol Şankaya nereli? Kaç yaşında?

Şenol Şankaya kimdir, nereli, kaç yaşında? Şenol Şankaya iş adamı evli mi? Eşi kim? Hangi markaların sahibi? Serveti ne kadar? Şenol Şankaya vikipedi bilgileri, yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Şenol Şankaya yaşamı ve biyografisi

Şenol Şankaya Türk işadamıdır. Yeşim Tekstil CEO’su işadamı Şenol Şankaya, 2020 senesinde Survivor’da ünlülerin yaptığı resmi satın alması ile gündeme gelmiştir.

Şenol Şankaya işadamı

Şenol Şankaya 1931 senesinde Batı Trakya’da Gümülcine’de doğan Şükrü Şankaya’nın oğludur. Şenol Şenkaya 1 Ocak 1970 doğumlu ve aslen Bursalıdır. 2005 senesinde vefat eden Nergis Holding’in Başkanı Şükrü Şankaya’nın oğludur. Yeşim Tekstil CEO’su Şenol Şankaya, Türk hazırgiyim ve konfeksiyon sektörünü dünyanın en büyük federasyonlarından birisi olan Uluslararası Hazır Giyim Federasyonu’nda (IAF) temsil etmektedir.

Şenol Şankaya vikipedi

Uludağ İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı ve UİB Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanlığı yapan Şenol Şankaya Ekim ayında Hong Kong’ta düzenlenecek 1976 senesinde Amerikalı, Avrupalı ve Japonyalı bir grup hazır giyim sanayicisi aracılığıyla kurulan IAF’ta Türkiye’yi temsil edecek 3. Türk sanayici işadamlarından birisi olacak.

Survivor tablo ve fotoğrafları satın alan Bursa sporlu Şenol Şenkaya 2020 senesinde gündeme gelen işadamları içinde oldu. Günümüzde yaşamını Bursa’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.