Senem Göktürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
629
Senem Göktürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Senem Göktürk kimdir?, biyografi sitemizde Senem Göktürk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Senem Göktürk kimdir? kaç yaşında?, Senem Göktürk kimdir? memleketi neresi, Senem Göktürk kimdir? evi nerede, Senem Göktürk kimdir? nereli, Senem Göktürk kimdir? instagram, Senem Göktürk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Senem Göktürk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Senem Göktürk
Doğum tarihi: 24 Ekim 1986
Doğum yeri:  Ankara
Boy: 1.80 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Emre Ön ile)
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Senem Göktürk nereli? Kaç yaşında?

Senem Göktürk kimdir, nereli, boyu, estetik, yer aldığı diziler, hastalığı, sevgilisi, Sen Anlat Karadeniz ve diğer dizileri? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Senem Göktürk yaşamı ve biyografisi

Senem Göktürk Türk dizi oyuncusudur. Ayrıca oyuncu Emre Ön’ün eşidir. 2019 senesinde Sen Anlat Karadeniz adlı dizi ile tanınmaya başladı.

Senem Göktürk 24 Ekim 1986 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Nevşehir’dir.  Ailesi ve kız kardeşi ile Ankara’da birlikte yaşadı. Liseyi bitirdikten sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitimini sürdürdü. Tiyatro ve oyunculuk kariyerine ilk kez Mamak Kültür Merkezi Belediye Konservatuarlarında görev alarak başladı. Ardından Ankara Sanat Tiyatrosunda eğitim adı.

Oyunculuk kariyeri için İstanbul’a yerleşen Senem Göktürk ilk kez bir çikolata dükkanında çalışmaya başladı. 2014 senesinde tertip edilen Afife Tiyatro ödüllerinde Emre Ön ile yolları kesişen Senem Göktürk ardından Osman Sınav’ın dizi filmi olan “Sen Anlat Karadeniz” dizisinin kadrosuna Emre Ön vesilesi ile dahil olur.

Senem Göktürk 2015 senesinde “Emicem Hospital” sinema filminde “Sibel” rolü ile yer aldı. 2018 senesinde “Petlas” reklamında oynadı. Güzel oyuncu Senem Göktürk kameraların karşısına dizi film projesi olarak ilk kez “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde “Nuran” kişiliğine hayat vererek adım attı. Dizide oynadığı süre içinde Emre Ön ile sevgili olan Senem Göktürk’e dizi setinde evlenme teklifi geldi. Evlenme teklifini kabul eden Senem Göktürk eşi Emre Ön ile Trabzon’da yaşamakta dizi, tiyatro ve reklam çalışmalarına sürdürmektedir.

Senem Göktürk dizi ve filmleri

Senem Göktürk yer aldığı diziler, oynadığı yapımlar aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 – Sen Anlat Karadeniz TV Dizisi (Nuran)
  • 2018 – Petlas Reklam Filmi
  • 2015 – Emicem Hospital Sinema Filmi (Sibel)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.