Şenay Devi kimdir, Şenay Devi kaç yaşında?

07.11.2021
273
Şenay Devi kimdir, Şenay Devi kaç yaşında?

Şenay Devi kimdir, biyografi bölümünde Şenay Devi biyografi sayfası ile karşınızdayız. Şenay Devi kaç yaşında?, Şenay Devi memleketi neresi, Şenay Devi facebook, Şenay Devi nereli, Şenay Devi instagram, Şenay Devi ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Şenay Devi kimdir? başlığımızın detayları..

Şenay Devi Kimdir – Şenay Devi Biyografi

Dr. AstrologŞenay Devi,  İstanbul’ da dünyaya geldi. Profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy İnternational da bitirdi. Devi Uluslararası Vedic Astroloji Başkanı Guru Profesör Gary Gomes’in ve Türkiyede Vedic Astrolog Yücel Sügen’in öğretmen öğrencisi olup ülkeler arası çalışma ve incelemelerina sürdürmektedir.

Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik ve Hint Astrolojisi olan Devi 2007 senesinde www.astrodeha.com internet sitesini 2008 senesinde ise AstrodehA Danışmanlık Merkezini kurdu.; ”Hint Felsefesi üzerine” Doktorasını yapmıştır. 1 Aralık 2016 da Pandit Dr.David Frawleyin kurucusu ve başkanı olduğu Vedik Araştırmaları Amerikan Enstitüsünde Ayurvedik Astroloji üzerine 300 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan Dr. Astrolog Şenay DEVİ uzmanlık alanlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

2008 senesinden bu yana profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmaya devam eden Devi Washington’da bulunan Kepler Collage Türkiye bölüm başkanı olarak Batı ve Hint Astrolojisi eğitimlerine sürdürmekte olup yine merkezi ABD de bulunan çok dilli eğitim sistemini kapsayan The Great İnternational School of Astrology okulunun da kurucularındandır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.