Sena Özdemir Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
304
Sena Özdemir Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Sena Özdemir Kimdir?, biyografi bölümümüzde Sena Özdemir Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Sena Özdemir Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Sena Özdemir Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Sena Özdemir
Meslek Yarışmacı
Yaşı 20 (2001-01-01)
Boyu
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İzmir

Sena Özdemir Kimdir? Biyografi

Sena Özdemir, 2001 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kökeni Balıkesir’e dayanmaktadır. Annesi Bulgaristan göçmenidir.

Orta öğretim eğitimini Atatürk Spor Lisesi’nde tamamlamıştır. Küçük yaşlardan bu yana sporla yakında zamandan ilgilenen Sena Özdemir, 10 yaşından bu yana atletizmle uğraşmaktadır.

100-200 metre koşularında Türkiye dereceleri bulunan Sena Özdemir, bunun bunun yanında Liseler Arası Dünya Şampiyonası Bayrak yarışında da dünya üçüncülüğü mevcuttur.  

Günümüzde de İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nde lisanslı sporcu olmasının bunun yanında yüksek öğretim eğitim hayatına Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü ile sürdürmektedir ve 2’inci sınıf öğrencisidir.

Sena Özdemir, şimdilerde ise TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Survivor 2021 müsabakasında Gönüllüler Takımı’nda mücadele etmektedir.

05 Ocak 2021 Salı 20:17
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.