Semih Öztürk kimdir, Semih Öztürk kaç yaşında?

06.11.2021
357
Semih Öztürk kimdir, Semih Öztürk kaç yaşında?

Semih Öztürk kimdir, biyografi bölümünde Semih Öztürk biyografi sayfası ile karşınızdayız. Semih Öztürk kaç yaşında?, Semih Öztürk memleketi neresi, Semih Öztürk facebook, Semih Öztürk nereli, Semih Öztürk instagram, Semih Öztürk ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Semih Öztürk kimdir? başlığımızın detayları..

Semih Öztürk Kimdir – Semih Öztürk Biyografi

1990 İstanbul doğumlu Semih Öztürk, aslen Bursalı’dır. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünün sonrasında gittiği Fransa’da Montpellier Paul Valéry Üniversitesi’nde Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.

TV8 programlarında Ütopya ve Survivor yarışmalarında tavırları, söylemleri ve çıkışları ile seyredenlerin dikkatini çekmiştir.

2014 senesinde TV8 ekranlarında yayımlanan yarışma programı Ütopya ile tanınmış bir sima halini aldı. Ütopya’da ikinci olan Öztürk, diğer bir yarışmacı olan Kurretülayn Matur ile sevgili oldu.Kurretülayn Matur ve Semih Öztürk ikilisi Haziran 2020’de nikah masasına oturdu. Öztürk ve Matur’un nikahı, Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyıldı.

 Survivor müsabakasında ise gönüllüler takımında başladığı yarışmayı ünlüler takımında devam etmişti. Bugünlerde ise çektiği Youtube videoları ve Survivor Panaroma gibi programlarda takip edilmektedir.

Can Çıkmazı adlı bir kitap yazmıştır ve Bahtiyar Ölmez adlı dizide rol almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.