Semih Özsoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
237
Semih Özsoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Semih Özsoy kimdir?, biyografi sitemizde Semih Özsoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Semih Özsoy kimdir? kaç yaşında?, Semih Özsoy kimdir? memleketi neresi, Semih Özsoy kimdir? evi nerede, Semih Özsoy kimdir? nereli, Semih Özsoy kimdir? instagram, Semih Özsoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Semih Özsoy kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Semih Özsoy
Doğum tarihi: 29 Nisan 1968
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 78 kg
Burcu: Aslan
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek:  İşadamı
İnstagram hesabı için tıklayın

Semih Özsoy nereli? Kaç yaşında?

Semih Özsoy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Semih Özsoy ne iş yapar, serveti, tekstil şirketleri, evli mi, eşi, oğlu? Semih Özsoy istifa etti. Semih Özsoy neden istifa etti? Semih Özsoy ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı vikipedi bilgileri biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Semih Özsoy yaşamı ve biyografisi

Semih Özsoy Türk iş adamı ve Fenerbahçe Spor Kulübü, başkan vekilidir. Semih Özsoy Ali Koç’a destekleri ile tanınmaktadır.

Semih Özsoy neden istifa etti

Semih Özsoy 29 Nisan 1968 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini ve sonrasında yüksek lisans öğrenimini bitirdi. Ünlü iş insanı Semih Özsoy özellikle teksitil ve sanayi alanında şirketleri ile tanınmaktadır. Semih Özsoy spor alanında Fenerbahçe Spor Kulübü’nde 2013 yılı sonuna dek  basketbol şube sorumlusu olarak görev aldı.  Özel yaşamında evli olan Semih Özsoy’un iki çocuğu bulunmaktadır.  

Ebit Enerji İç ve Dış Ticaret şirketinin’de ortakları içinde bulunan Semih Özsoy Ağustos 2020 tarihinde Spor Kulübü, başkan vekili görevinden istifa etti. Semih Özsoy istifa talebi yetkil birimlerce kabul edildi. Semih Özsoy neden istifa etti resmi bir açıklıma yapılmadı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.