Selvet Su Baş kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
538
Selvet Su Baş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Selvet Su Baş Kimdir, biyografi sitemizde Selvet Su Baş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selvet Su Baş kaç yaşında?, Selvet Su Baş memleketi neresi, Selvet Su Baş evi nerede, Selvet Su Baş nereli, Selvet Su Baş instagram, Selvet Su Baş ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Selvet Su Baş Biyografi

Selvet Su Baş kimdir, kaç yaşında, yer aldığı diziler, nereli, boyu, kilosu ve burcu? Selvet Su Baş Seksenler ve Ev Yapımı dizilerinde rol aldı mı? Selvet Su Baş Erdem Baş ne zaman evlendi? Çocukları var mı? Selvet Su Baş tesettür giyim tarzı ile odak noktası. Selvet Su Baş açıldı mı? Selvet Su Deniz açıldı ve Erdem Baş eşi açıldı haberleri ile bir dönem gündeme gelen Selvet Su Baş neden açıldı? Selvet Su Baş Instagram hesabı, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Selvet Su Baş evlenmeden önceki soyadı Selvet Su Deniz olan oyuncu, kendisi gibi dizi oyuncusu olan Erdem Baş ile evlenmesi ile daha çok ön plana çıkamaya başladı.

Selvet Su Baş İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı, eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan genç oyuncu Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı. Memleketi aslen Üsküp’tür.

Selvet Su Baş Erdem Baş ile 22 Mayıs 2016 tarihinde nikah masasına oturdu. Ünlülerin akın ettiği düğün merasimi görkemli bir kutlama ile son buldu. Selvet Su Baş oyunculuk kariyerine TRT 1 ekranlarında 2020 senesinde yayına giren Ev Yapımı dizisinde rol aldı.

Selvet Su Baş Seksenler dizisinde de rol aldı. Selvet Su Baş Erdem Baş ile Almanya seyahatinin içeriklerini anlattığı videoları youtube üzerinden 2018 senesinde paylaşmıştır.

Selvet Su Baş boyu 1.56 cm kilosu 60 kg burcu Oğlak.

Erdem Baş ile evli olan Selvet Su Baş açıldı ve neden açıldı gibi sorgular kullanıcılar aracılığıyla sürekli olarak sorgulansa da Selvet Su Baş açılmış ve Ev Yapımı dizisinde de açık hali ile rol almıştır.

Selvet Su Baş dizileri ve filmleri

  • 2020 Ev Yapımı
  • 2018 Seksenler
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.