Selinay Yalçın kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
854
Selinay Yalçın kimdir, nereli, kaç yaşında?

Selinay Yalçın Kimdir, biyografi sitemizde Selinay Yalçın ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selinay Yalçın kaç yaşında?, Selinay Yalçın memleketi neresi, Selinay Yalçın evi nerede, Selinay Yalçın nereli, Selinay Yalçın instagram, Selinay Yalçın ile alakalı her detay yazımızda..

Selinay Yalçın Biyografi

Selinay Yalçın kaç yaşında, kimdir, nereli, kaç kilo, doğum tarihi, eski sevgilisi, estetiksiz hali, hangi burç, boyu, nerede yaşıyor, telefon numarası, hangi bölüm okuyor, ne okuyor, instagram, tiktok ve youtube hesapları? Selinay Yalçın annesi kim? Selinay Yalçın Berkay sevgili mi, ayrıldı mı, neden ayrıldı, aldatma var mı? Selinay Yalçın Berkay Akman ile barıştı mı? Selinay Yalçın ile Merve Yalçın kardeş mi? Selinay Yalçın saçı neden beyaz? Selinay Yalçın Emir Sarıcan sevgili mi? Selinay Yalçın ile ilgili bilgi kısaca yaşamı ve biyografi detayları.

Selinay Yalçın 16 Temmuz 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 2021 tarihi saygınlığı ile 20 yaşındadır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına  Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde devam etmeye başladı.

Henüz ufak yaşlarda başına gelen talihsiz kazada ranzadan düştüğü için burnu kırıldı. Hedefleri içinde ileride Psikolog olma düşüncesi bulunan Selinay Yalçın’ın takipçilerinin en sık sorduğu sorular içinde olan genç fenomenin hangi şehirde yaşadığı sorusudur. Bu sorunun yanıtı tabi ki İstanbul.

Özel yaşamı ile de takipçilerinin gündeminden hiç düşmeyen Selinay Yalçın bir dönem kendisine şiddet uygulayan ve bundan dolayı darp raporu  alan Berkay Akman ile barışmıştır. Ayrıca Selinay Yalçın Hilal ile küs değildir. Selinay Yalçın ve Senamia uzaktan akraba olduğunu belirtmemizde yarar var. Ayrıca Selinay Yalçın ve Can Günaydın da yine uzaktan akrabalık bağları bulunmaktadır.

Selinay Yalçın en sevdiği yemek fırında makarnadır. En sevdiği renk ise turuncu. Selinay Yalçın saçı neden beyaz diye merak edenler için saçları genetik olduğu için doğal beyazlık bulunmaktadır.

Selinay Yalçın boyu 1.68 cm kilosu 53 kg ve burcu Yengeç.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.