Selinay Saf kimdir, Selinay Saf kaç yaşında?

05.11.2021
65
Selinay Saf kimdir, Selinay Saf kaç yaşında?

Selinay Saf kimdir, biyografi bölümünde Selinay Saf biyografi sayfası ile karşınızdayız. Selinay Saf kaç yaşında?, Selinay Saf memleketi neresi, Selinay Saf facebook, Selinay Saf nereli, Selinay Saf instagram, Selinay Saf ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Selinay Saf kimdir? başlığımızın detayları..

Selinay Saf Kimdir – Selinay Saf Biyografi

Sosyal medya fenomeni Selinay Saf,16 yaşındadır.İstanbul’da 10. sınıfta öğrenimine sürdürmektedir. Psikolojik kitap okumayı ve roman türünü seven Selinay Saf, ileriki yaşamında psikolog olmayı istiyor. Amatör olarak piyano çalabilen Selinay Saf, önceden binicilik yaparken geçirdiği bir kaza sonucu omuriliğini kırmış, kazadan birkaç santim ile kurtulmuştur. En sevdiği diziyi La Casa de Papel; en sevdiği şarkıyı Melting olarak belirtmiştir.

Geçen aylarda saçını kesmesi ile gündeme gelen ve çok eleştiri alan Selinay Saf, bu konuyla alakalı olarak en fazla istediği şeyin saçını kazıtmak olduğunu belirtmiştir. Gözlerinin lens olmadığını ifade eden Selinay Saf, bunun yanı sıra bitkilere ve kelebeğe alerjisi olduğunu ifade etmektedir.

 Selinay Saf en büyük idolünün Atatürk olduğunu, en büyük idealinin dünyayı gezmek olduğunu, en sevdiği aktivitenin dostları ve yakınları ile zaman geçirmek olduğunu ve kendisine Tiktok fenomeni denilmesinden rahatsız olduğunu dile getiriyor. 2 tane köpeği olan Selinay Saf, güzelliği ile gözleri üstüne topluyor.

YouTube hesabından paylaşımı yaptığı videolarla ve Instagram üzerinde paylaşımı yaptığı fotoğrafları ile ilgi çeken Selinay Saf,paylaşımlarına sürdürmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.