Selinay Saf kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
409
Selinay Saf kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selinay Saf kimdir?, biyografi sitemizde Selinay Saf kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selinay Saf kimdir? kaç yaşında?, Selinay Saf kimdir? memleketi neresi, Selinay Saf kimdir? evi nerede, Selinay Saf kimdir? nereli, Selinay Saf kimdir? instagram, Selinay Saf kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Selinay Saf kimdir? Biyografi

Selinay Saf nereli? Kaç yaşında?

Selinay Saf kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, kilolu hali, kavga videosu, boyu, kilosu, burcu? Selinay Saf tiktok, instagram, youtube, facebook, twitter resmi hesapları? Selinay Saf kanser mi? Selinay Saf sevgilisi, ailesi, babası, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Selinay Saf yaşamı ve biyografisi

Selinay Saf Türk sosyal platform fenomeni, youtuber ve tiktoker’dır. Sosyal medya üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle tanınmaya başladı ve bir anda yıldızı parladı.

Selinay Saf kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, kilolu hali, kavga videosu, boyu, kilosu, burcu

Selinay Saf 2004 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan genç fenomen şimdilerde öğrenimine sürdürmektedir. Kitap okumayı çok seven Selinay Saf, meslek olarak psikolog olmayı düşünmekte ve bundan dolayı psikolojik roman türlerini okumayı tercih etmektedir. Hayatı boyunca sanatın ve spor aktivielerin içinde bulunan güzel fenomen piyano çalmakta ve binicilik sporları yapmaktadır. Hatta biniciği esnasında geçirdiği kaza neticesinde omuriliği zedelenmiş ve kırılmıştır. Hayranlarının merak ettiği enleri içinde; en sevdiği dizi film “La Casa de Papel” iken, en sevdiği şarkı ise “Melting” şarkısıdır. Selinay Saf sosyal platformda tanındıktan sonra kazıttığı saçları ile gündeme geldi. Bu durum Selinay Saf kanser mi sorusunu ilk etapta uyandırmış olsa da sonradan kendi isteği ile tarz amaçlı olduğu ortaya çıkmıştır. Kelebek ve çeşitli bitkilere alerjisi olan Selinay Saf’ın göz rengi kendi doğal rengi olup lens değildir.

Hayranları aracılığıyla takdir toplayan yönü ile Atatürk’ü idol olarak seçen fenomen, hayalleri içinde tüm dünyayı gezmek yer alıyor. Kendisine Tiktoker, Tiktok fenomeni denilmesini istemeyen genç fenomen dostları ve sevdikleri ile zaman geçirmenin önemini bilenlerden. Sosyal yaşamında iki köpeği bulunan Selinay Saf bekar olup boyu 1.64 cm ve kilosu 48 kg’dır.

Selinay Saf sosyal platform hesaplarında zengin video içerikleri ve fotoğraflar paylaşmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.