Selin Yağcıoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
227
Selin Yağcıoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selin Yağcıoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Selin Yağcıoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selin Yağcıoğlu kimdir? kaç yaşında?, Selin Yağcıoğlu kimdir? memleketi neresi, Selin Yağcıoğlu kimdir? evi nerede, Selin Yağcıoğlu kimdir? nereli, Selin Yağcıoğlu kimdir? instagram, Selin Yağcıoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Selin Yağcıoğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Selin Yağcıoğlu
Doğum tarihi: 1 Ocak 1991
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 49 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Selin Yağcıoğlu nereli? Kaç yaşında?

Selin Yağcıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Selin Yağcıoğlu ne mezunu, sevgilisi, eşi kim? Selin Yağcıoğlu eski hali, dudak dolgusu, estetiksiz? Selin Yağcıoğlu spiker, anksiyete, trendyol ve ekşi de ile ilgili yapılan yorumlar? Selin Yağcıoğlu hamile mi, yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Selin Yağcıoğlu yaşamı ve biyografisi

Selin Yağcıoğlu Türk youtuber, fenomen ve spikerdir. Türkiye’de paylaşımı yaptığı video içerikleri ve oyuncu, şarkıcı Özcan Deniz ile isminin anılması ile gündeme gelmiştir.

Selin Yağcıoğlu ne mezunu, sevgilisi, eşi kim

Selin Yağcıoğlu 1 Ocak 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Üniversitesi’nde sürdü.

Youtuber Selin Yağcıoğlu fotbol tutkunu bir ailede geçen çocukluğu sonrasında sık ısk babası ile maç izlemiştir. Selin Yağcıoğlu mesleki kariyerine ilk kez Fenerbahçe Tv’de spor spikerliği yaparak adım attı. Lakin bu durum takipçileri aracılığıyla garipsendi. Çünkü sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Selin Yağcıoğlu Fenerbahçe Tv’de olması eleştirilere neden olmuştur.

Selin Yağcıoğlu youtube kanalı üzerinden makyaj videoları, makyaj teknikleri, bakım ve güzellik sırlarını içeren tüyolarla seyircisinin dikkatini çekmiştir. Sosyal medveya ve televizyon ekranlarından tanınmasına karşın bir dönem  Selin Yağcıoğlu Özcan Deniz ile birlikteliği ile medya ve magazin dünyasının gündeminde yer almıştır. Selin Yağcıoğlu, makyaj üzerine videolar paylaşmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.