Selin Sezgin kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
123
Selin Sezgin kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Selin Sezgin kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Selin Sezgin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selin Sezgin kimdir? kaç yaşında?, Selin Sezgin kimdir? memleketi neresi, Selin Sezgin kimdir? evi nerede, Selin Sezgin kimdir? nereli, Selin Sezgin kimdir? instagram, Selin Sezgin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Selin Sezgin kimdir? Biyografi

Selin Sezgin nereli? Kaç yaşında?

Selin Sezgin kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Selin Sezgin sevgilisi? Selin Sezgin yer aldığı diziler? Selin Sezgin ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Selin Sezgin yaşamı ve biyografisi

Selin Sezgin Tür dizi ve sinema film oyuncusudur. Oynadığı dizi filmlerle tanınmaya başladı.

Selin Sezgin sevgilisi

Selin Sezgin 20 Haziran 1990 İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Lise saatleri civarında tiyatro ile alakadar olmaya başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Tasarımı” bölümünde sürdürdü. Selin Sezgin boyu 1.68 cm kilosu 52 kg ve İkizler burcudur. Garanti Bank ve Turkcell markaların reklam yüzü oldu.

Dizi oyunculuğun başlamadan önce oyuncu Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi aldı. Selin Sezgin kameraların karşısına ilk kez 2006 senesinde “Zeytinyağlı Yiyemem Aman” adlı filmle adım attı. Ardından 4 sezon boyunca 2014 yapımı “Elif” dizisinde “Melek” karakterini oynadı. En büyük çıkışını da bu dizide yaptı. 2020 senesinde “Bay Yanlış” dizisinde rol alan isim oldu.

Selin Sezgin dizileri ve filmleri

Selin Sezgin yer aldığı diziler? Selin Sezgin hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Bay Yanlış
  • 2018 Elif
  • 2018 Hayatta Olmaz
  • 2006 Zeytinyağlı Yiyemem Aman
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.