Selin İmer Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
263
Selin İmer Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selin İmer Kimdir?, biyografi sitemizde Selin İmer Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selin İmer Kimdir? kaç yaşında?, Selin İmer Kimdir? memleketi neresi, Selin İmer Kimdir? evi nerede, Selin İmer Kimdir? nereli, Selin İmer Kimdir? instagram, Selin İmer Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Selin İmer Kimdir? Biyografi

Selin İmer Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

İnsel İmer ile Canan İmer’in çocuğu olarak dünyaya gözlerini açan Selin İmer, 14 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları’nda orta öğrenimini bitirdi.

Daha sonra ABD’ye giderek psikoloji, moda ve reklam üzerine eğitim almıştır. i yıl yurt dışında yaşamını sürdürmüştür. Selin İmer, Türkiye’ye döndükten sonra birden fazla sima ile anılmaya başlandı. Bu isimler Doruk Kaya, Arda Turan, Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Balakalı’dir.

Selin İmer eşinden boşanan Mustafa Ceceli ile 2017’de nikah masasına oturdu. Selin İmer bir dönem ismi Ahmet Hulusi Cemati ile anıldı. Bunun bunun yanında Sanatçı İntizar ve Sinem Gedik video ve skandal fotoğrafların ortaya çıkması ile anılmaya başlanmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.