Selin Ciğerci kimdir, Selin Ciğerci kaç yaşında? Nereli

26.09.2021
429
Selin Ciğerci kimdir, Selin Ciğerci kaç yaşında? Nereli

Selin Ciğerci Kimdir?, Selin Ciğerci kaç yaşında, Selin Ciğerci memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Selin Ciğerci Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Fenomen olan Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde doğmuştur. Selin Ciğerci biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Selin Ciğerci kimdir

Selin Ciğerci

Çömlekçideki videosundan sonra sosyal platformyı bi hayli meşgul eden Selin Ciğerci kimdir? Doğum adı nedir? Ne zaman cinsiyet değiştirmiştir? Gelin birlikte tanıyalım…

Selin Ciğerci Kimdir?

Selin Ciğerci, 4 Nisan 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 36 yaşındadır. Selin Ciğerci, ilk etapta yoksul bir ailenin çocuğu olarak gecekondu da doğmuştur. Lakin babasının hazır giyim şifrketinın sahibi olması ile maddi açıdan zenginleşmişlerdir.  Selin Ciğerci’nin babası cinsiyet değiştirme sürecinde kendisine tepki göstermiş ve bunun bunun yanında maddi, manevi olarak reddetmiştir. Zaman geçtikten sonra Ciğerci’nin babası ile arası düzelmiştir. Hatta Selin Ciğerci bu konu ile ilgili “ Babama göre dünyanın en güzel kadınıyım şu an! Babam, annem ve erkek kardeşimle aram bi hayli iyi…” demiştir.  Selin Ciğerci, erkek olduğu zamanda bir dönem Asuman Krause aracılığıyla sunulan yarışma programı Wipeout’a katılmıştır.

Selin Ciğerci’nin Boyu Kaçtır?

Selin Ciğerci, 1.70cm boyundadır.

Selin Ciğerci Esasen Nerelidir?

Selin Ciğerci’nin baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu ’dur.

Selin Ciğerci’nin Burcu Nedir?

Selin Ciğerci 4 Nisan doğumlu olduğundan dolayı Koç burcudur.

Selin Ciğerci’nin Doğum Adı Nedir?

Selin Ciğerci’nin doğum adı Okan Ünsal’dır.

Selin Ciğerci Ne Zaman Cinsiyet Değiştirdi?

Selin Ciğerci, 2014 senesinde ameliyat olarak cinsiyetini kadın yapmıştır.

Selin Ciğerci Ne İş Yapmaktadır?

Selin Ciğerci’nin, Selin Beauty adında kozmetik markası mevcuttur.  Selin Ciğerci, bunun yanı sıra şarkıcılık yapıyordur.

Selin Ciğerci Ne Zaman Evlendi?

Selin Ciğerci, 2018 senesinde futbolcu Gökhan Çıra ile evlenmiştir. Selin Ciğerci’nin nikâh şahitliğini yakın arkadaşı Demet Akalın yapmıştır.

Selin Ciğerci’nin Şarkıları

Selin Ciğerci ilk kez 2018 senesinin haziran ayında “ Beş Karat” adlı şarkı çıkarmıştır. 2019 yaz aylarında ise “Hikaye” isimli şarkısına klip çekip piyasaya sunmuştur.

Selin Ciğerci Sosyal Medya

Selin Ciğerci’nin Instagram hesabı olan @selincigerci’ nin 2.6 milyon takipçisi mevcuttur. Selin Ciğerci’nin başak bir sosyal platform hesabı yoktur. 

Adı Soyadı:
Selin Ciğerci
Meslek:
Fenomen
Doğum Tarihi:
4 Nisan 1984
Boyu:
170 cm
Kilosu:
Bilinmiyor
Göz Rengi:
Kahverengi
Eşi:
Gökhan Çıra
Burcu:
Koç
Eğitimi:
Bilinmiyor
Doğum Yeri:
İstanbul
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.