Selin Ciğerci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
684
Selin Ciğerci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selin Ciğerci Kimdir?, biyografi sitemizde Selin Ciğerci Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selin Ciğerci Kimdir? kaç yaşında?, Selin Ciğerci Kimdir? memleketi neresi, Selin Ciğerci Kimdir? evi nerede, Selin Ciğerci Kimdir? nereli, Selin Ciğerci Kimdir? instagram, Selin Ciğerci Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Selin Ciğerci Kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Okan Ünsal
Doğum tarihi:  17/01/1985 (34 yaşında)
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.75 cm
Kilo:  58 kg
Burcu:  Oğlak
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli ( Gökhan Çıra ile)
Meslek: Dj Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Selin Ciğerci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Selin Ciğerci kimdir, aslen nereli, boyu, kilosu ve burcu, yaşı kaç, sevgilisi kim, evlendi mi, askerlik yaptı mı, babasının mağazası hangisi, babası defacto ve hangi tekstil fabrikalarının sahibi, Selin Ciğerci kim eski hali nasıl? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Selin Ciğerci çok yazıldı ve çok çizildi. Selin Ciğerci erkek hali en fazla araştırılan isimler içinde oldu. Babası, annesi, kardeşi kısaca ailesi cinsiyet değiştirmesine karşı çıktı. Üstelik Selin Ciğerci babası ünlü bir şirketin ortağıydı. Selin Ciğerci babası kim? Hangi şirketin sahibi? Selin Ciğerci tekstil ve ihracatın devi defacto ortaklarının veliahdı. Selin Ciğerci babası onu cinsiyetini değiştirmemesi için lüks yaşantısından mahrum eden ailesi yine de bu değişimin önüne set çekemedi.  Peki, Selin Ciğerci gerçek adı neydi?

Okan Ciğerci “Ameliyat olmadan önceki hali yani erkek hali.

Selin Ciğerci Bebek Okan mı? Bebek Okan Selin Ciğerci mi oldu diyenler için haberlerimiz var.

Selin Ciğerci diğer adı ile Bebek Okan. O artık pembe kimlikli bir kadın. Selin Ciğerci cinsiyet değiştirmeden önceki hali ile şimdiki hali içinde dağlar kadar fark var. Sosyal medya fenomeni olurken fazla tartışıldı. Yarışma programına katılıp televizyon ekranlarına çıktığında eleştirilerin hedefinde ki isim oldu. Selin Ciğerci sevgilileri ve çeşitli mesleklere sahip bireylerle de anıldı. Milletvekili sevgilisi ve tabi ki de en fazla konuşulan futbolcu sevgilisi. Bayanların içinde Selin Ciğerci topuzu şimdilerde trend moda.

Okan Ciğerci Ameliyattan sonraki hali “Selin Ciğerci” oldu.

Selin Ciğerci’nin eski hali görenleri şaşırtıyor. Selin Ciğerci önceki ve sonraki hali dudak uçuklatıyor. Selin Ciğerci fotoğrafları ile görenleri mest etti.  Bunun bunun yanında şimdiki hali bir çok kadına taş çıkaracak nitelikte ve güzellikte. Bunun bunun yanında Türkiye’nin en köklü futbol takımlarından sevgilisi bile kariyerini hiçe saydı onun için. Selin Ciğerci Beşiktaşlı sevgilisi kim mi? İşte Selin Ciğerci hikayesi başlıyor.

Selin Ciğerci yaşamı ve biyografisi

Selin Ciğerci asıl adı Okan Ünsal. 17 Ocak 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek ismini Okan olarak annesi koydu. Ameliyat olduktan sonra Selin ismini de yine annesi koydu. Ameliyattan önce korsan taksicilik yaptı. Annesinin verdiği harçlıkları biriktirerek amacına ulaşıp ameliyat oldu. Sıradan bir yaşamı tercih eden Selin ciğerci alışverişleri için pazara çıkmayı tercih ediyor. En yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz.

Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz’la birlikte…

Türkiye’nin ihracat devi Defacto’nun ortaklarından ünlü iş adamının kızı. 2 kardeştirler. Lise mezunu. Erkek kardeşi ise iş adamı. Anne tipik bir ev hanımı ve kadın programları izleyen birisi. İlk olarak Yonja sitesiyle ilgi topladı. Çeşitli mekanlarda sahne alıp şarkı dile getirdi. Bebek Okan olarak ilk defa sosyal platformda takipçisi oldu. Daha sonra çeşitli TV yarışmalarına katılarak ünlenmeye başladı.

Selin Ciğerci Gökhan Çıra

En çok tartışılan konu ise onun cinsiyet değiştiriyor olmasıydı. Bebek Okan ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi. Futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlilik arifesinde ayrılık kararı almıştı. Çocuğunun olmayacağını bilen Selin Ciğerci yaşamını DJ´lik yaparak sürdürdü.

selin ciğerci düğün

Daha sonra sevgilisi Gökhan Çıra ile yine buluştu ve 28 Ekim 2019 tarihinde Gökhan Çıra ile İstanbul’da görkemli bir düğün ile evlendi.

Selin Ciğerci “Okan Ciğerci” Çocukluk fotoğrafı

Yüzünde estetik olmadığını vurgulayan Selin Ciğerci yalnızca ameliyat sonrasında göğüslerine silikon yaptırmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.