Selen Teksöz kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
488
Selen Teksöz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Selen Teksöz Kimdir, biyografi sitemizde Selen Teksöz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selen Teksöz kaç yaşında?, Selen Teksöz memleketi neresi, Selen Teksöz evi nerede, Selen Teksöz nereli, Selen Teksöz instagram, Selen Teksöz ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Selen Teksöz Biyografi

Selen Teksöz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Selen Teksöz sosyal platform fenomeni ve Youtuber’dir. 31 Ağustos 2000 tarihinde Amerika New York eyaletinde dünyaya gözlerini açtı. 21 yaşındadır. Çocukluk senelerı New York’ta geçti. İki kardeştir. Günümüzde yaşamını Kocaeli’de sürdürmektedir. Bir dönem Kıbrıs’ta yaşadı. Fenomenler dünyasında ilk yolculuğuna 24 Ağustos 2015 tarihinde başladı.

Selen Teksöz yaşamı ve biyografisi

Selen Teksöz 31 Ağustos 2000 senesinde Amerika New York’ta dünyaya geldi. Eğitim yaşamına İzmit Nuh Çimento İlköğretim Okulu’nda başladı. Ardından öğrenimine Conkbayırı Koleji’nde sürdü.

Selen Teksöz boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

2015 senesinden bu yana içerik üretmeye başladı. Popüler ve ilk videoları içinde Bismillah İlk Video ve Türkiye’de Kız Youtuber Olmak adlı video içerikleri oldu. En sevdiği besinler içinde patates ilk sıradadır. Bu nedenle lakabı patates olarak hafızalarda yer edinmiştir.

Selen Teksöz boy kilo ve hangi burç?

Selen Teksöz boyu 1.65 cm kilosu 56 kg ve burcu Başak.

Selen Teksöz sevgilisi var mı?

Selen Teksöz sevgilisi ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

Selen Teksöz noldu, yaşıyor mu? Selen Teksöz ne oldu? Selen Teksöz ifşa, Jahrein, Baturay ilişkisi, neden video paylaşmıyor gibi suallerin cevabı güncellenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.