Selçuk Tepeli kimdir, Selçuk Tepeli kaç yaşında?

07.11.2021
398
Selçuk Tepeli kimdir, Selçuk Tepeli kaç yaşında?

Selçuk Tepeli kimdir, biyografi bölümünde Selçuk Tepeli biyografi sayfası ile karşınızdayız. Selçuk Tepeli kaç yaşında?, Selçuk Tepeli memleketi neresi, Selçuk Tepeli facebook, Selçuk Tepeli nereli, Selçuk Tepeli instagram, Selçuk Tepeli ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Selçuk Tepeli kimdir? başlığımızın detayları..

Selçuk Tepeli Kimdir – Selçuk Tepeli Biyografi

Habertürk’ün eski genel yayın yönetmeni olan Selçuk Tepeli, FOX ana haberin yeni oldu.FOX’ta emekli olan Fatih Portakal’dan boşalan ana haber sunucusu Selçuk Tepeli,1974 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı.

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde bulundu. Selçuk Tepeli Habertürk’te sabah haber kuşağını sunuyordu.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.