Selçuk Tepeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
339
Selçuk Tepeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selçuk Tepeli kimdir?, biyografi sitemizde Selçuk Tepeli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selçuk Tepeli kimdir? kaç yaşında?, Selçuk Tepeli kimdir? memleketi neresi, Selçuk Tepeli kimdir? evi nerede, Selçuk Tepeli kimdir? nereli, Selçuk Tepeli kimdir? instagram, Selçuk Tepeli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Selçuk Tepeli kimdir? Biyografi

Selçuk Tepeli nereli? Kaç yaşında?

Selçuk Tepeli kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Selçuk Tepeli evli mi, kiminle evli, eşi kim? Selçuk Tepeli hangi kanalda? Sunucu ve haber spikeri ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı, biyografi, vikipedi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Selçuk Tepeli yaşamı ve biyografisi

Selçuk Tepeli Türk sunucu, haber spikeridir. Aynı zamanda Genel yayın yönetmenidir. 2020 senesinde haber spikeri Fatih Portakal’ın Fox TV’den istifa etmesinin sonrasında Fatih Portakal’ın yerine geçen isim olması münasebeti ile gündeme geldi.

Selçuk Tepeli eşi

Selçuk Tepeli 1974 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi başarı ile bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünde sürdürdü. Ardından IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastır yaptı.

Selçuk Tepeli, medya kariyerine Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisinde başladı ve kısabir süre içinde bu dergilerin yayın yönetmenliğini yaptı. Bu zamandan sonra televizyonculuk dünyası ile tanışan Selçuk Tepeli Habertürk yayın danışmanlığı akabinde Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini sürdürdü. Aynı zamanda Habertürk Televizyonunda Ceyda Karan ile birlikte “ Eksen” isimli programı yaptı.

Selçuk Tepeli, ünlü araştırmacı ve gazeteci Fatih Altaylı’nın görevini bırakması ile Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliğine getirilen isim oldu. Selçuk Tepeli Ocak 2020 tarihinde Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinden istifa etti. 25 Ağustos 2020 tarihinde Fox Tv ana haber bülteni sunan isim olarak Fatih Portakal’ın boşalan koltuğunu devir aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.