Selçuk Kabadayı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
686
Selçuk Kabadayı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selçuk Kabadayı Kimdir?, biyografi sitemizde Selçuk Kabadayı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selçuk Kabadayı Kimdir? kaç yaşında?, Selçuk Kabadayı Kimdir? memleketi neresi, Selçuk Kabadayı Kimdir? evi nerede, Selçuk Kabadayı Kimdir? nereli, Selçuk Kabadayı Kimdir? instagram, Selçuk Kabadayı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Selçuk Kabadayı Kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Selçuk Kabadayı
Doğum tarihi: 1981 (39 yaşında)
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 78 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite / Lisans
Medeni hali: Boşanmış / (Burcu Başoğlu ile)
Meslek: Sporcu / Yoga Eğitmeni
İnstagram hesabı için tıklayın.

Selçuk Kabadayı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Selçuk Kabadayı kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında? Eşi Burcu Başoğlu ile ne zaman boşandı? Burcu Başoğlu amcası Murat Başoğlu ile ilgili açtığı tazminat davasında en son güncel bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. İşte Selçuk Kabadayı yaşamı ve biyografisi.

Selçuk Kabadayı yaşamı ve biyografisi

Selçuk Kabadayı 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine İstanbul’da başladı. Üniversiteyi bitirdiktan sonra özel spor salonlarında spor hocalığı ve yoga eğitmenliği yapmaya başladı. Bu arada çevre edinen Selçuk Kabadayı Murat Başoğlu ve ailesi ile yakında zamandan ilişki kurmaya başladı. Eski eşi Burcu Başoğlu ile de bu vesile ile tanışarak aynı spor salonunda eğitmenlik yapmaya başladılar. 2015 senesinde nikah masasına oturan Selçuk Kabadayı Murat Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu ile dünya evine girdi. Bu evliliğin sonrasında 2 yıl sonra Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu tekne fotoğraflarınden sonra eşi Burcu Başoğlu’na boşanma davası açtı ve bunun yanı sıra, amcası Murat Başoğlu’na da 1 milyon liralık tazminat davası açmıştır.

Selçuk Kabadayı 2017 senesinde Murat Başoğlu’na açtığı 1 milyon liralık tazminat davasını 2018 senesinde kaybetti. Aynı biçimde Burcu Başoğlu ile açtığı boşanma davası da Temmuz 2019 tarihinde son bulmuştur. Mahkeme boşanma davası neticesinde Selçuk Kabadayı’yı haklı görerek Burcu Başoğlu’na maddi manevi 200 bin TL tazminat ödemesine karar vermiştir. Selçuk Kabadayı şimdilerde İstanbul’da yaşamakta ve Yoga eğitmenliği yapmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.