Selçuk Büyük kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
293
Selçuk Büyük kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Selçuk Büyük kimdir?, biyografi sitemizde Selçuk Büyük kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Selçuk Büyük kimdir? kaç yaşında?, Selçuk Büyük kimdir? memleketi neresi, Selçuk Büyük kimdir? evi nerede, Selçuk Büyük kimdir? nereli, Selçuk Büyük kimdir? instagram, Selçuk Büyük kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Selçuk Büyük kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Selçuk Büyük
Doğum tarihi: 15 Nisan 1997
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Selçuk Büyük nereli? Kaç yaşında?

Selçuk Büyük kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Selçuk Büyük anneannesi, kardeşi, ailesi ve sevgilisi kimdir? Selçuk Büyük hesabını neden kapattı, ne oldu? Selçuk Büyük anneannesi nereli? Selçuk Büyük estetiksiz hali, ne kadar kazanıyor? Selçuk Büyük yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Selçuk Büyük yaşamı ve biyografisi

Selçuk Büyük Türk Youtuber ve sosyal platform fenomenidir. Youtube üzerinden ailesi özellikle de anneannesi ile birlikte çektiği keyifli, gülünç videolarla ünlendi ve tanınmaya başladı.

Selçuk Büyük kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Selçuk Büyük 15 Nisan 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk dönemi 3 yaşına kadar anneannesi ile birlikte geçti. Memleketi aslen Diyarbakır’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Selçuk Büyük liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı.

Selçuk Büyük anneanne oldu mu

İnternet dünyasında anneannesi, kardeşi ve ailesi ile içten, sıcak, gülünç videolar çekerek dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Selçuk Büyük özellikle anneannesinin saf halleri ile ilgi odağı oldu. Yaşamını İstanbul Esenler’de ilerleten sosyal platform fenomeni Selçuk Büyük babası ile hiç gündeme gelmedi.

Selçuk Büyük anneanne kayboldu

Diyarbakırlı ünlü sosyal platform fenomeni Selçuk Büyük ve ailesi 2019 senesinde 25 yıl aradan sonra memleketlerinde Diyarbakırlı sevenleriyle Diyarbakır AVM’de buluştu.

Selçuk Büyük ne kadar Kazanıyor

Selçuk Büyük anneannesi ile yaptığı şakalar ve anneannesinin torununa verdiği içten yanıtlar insanları eğlendirerek kısa bir sürede bir hayli önemli takipçi sayısına ulaşmasına neden olmuştur. Lisans mezunu olan Selçuk Büyük bekar olup sevgilisi yoktur. Annesi, kardeşi ve anneannesi ile birlikte yaşamaktadır. Burun estetiği olmuştur. Videolarında sosyal platform fenomeni Türk Halk Müziği Sanatçısı, Deniz Toprak ablası Nilay Toprak da yer almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.