Sefo kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
587
Sefo kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sefo Kimdir, biyografi sitemizde Sefo ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sefo kaç yaşında?, Sefo memleketi neresi, Sefo evi nerede, Sefo nereli, Sefo instagram, Sefo ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sefo Biyografi

Sefo kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sefo gerçek adı ile Seyfullah Sağır Rap müzik sanatçısı, müzisyen ve bestecidir.  16 Mart 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 23 yaşındadır. Memleketi aslen Samsun’dur. Bilmem mi, Toz Duman şarkıları ve Reynmen ile Bonita adlı şarkısıyla düet yapması ile yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Sefo yaşamı ve biyografisi

Sefo tam adı ile Seyfullah Sağır 16 Mart 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen nereli diye merak edenler için genç rapçi Samsunludur. Sefo ilk ve ortaöğretimin sonrasında liseyi bitirdiktan sonra İstanbul’da üniversite eğitim hayatına sürdü.

Müzik kariyerine 2018 senesinde Yalan şarkısı ile adım attı. 2019 senesinde Poz teklisini paylaşımı yaptı. Aynı yıl Up Down teklisini de paylaşımı yaptı. Aynı yılın Haziran ayında 362 teklisini çıkardı. Ardından Derdi Ne şarkısı ile müzik dünyasında yol kat etmeye başladı.

Müziklerinde çoğunlukla pop ritmi kullanan Sefo 2020 senesinde Başa Sar isimli teklisini çıkardı şarkı beatinde Aerro ve Sefo’ya Yase eşlik etti. Aynı zamanda Reynmen ile Bonita adlı şarkısıyla düet yaptı.

Sefo boy, kilo ve hangi burç?

Sefo boyu 1.74 cm kilosu 80 kg ve burcu Balık. Ayrıca göz rengi kahverengi ve saç rengi ise açık kahverengidir.

Sefo sevgilisi kim?

Sefo sevgilisi ve aşk yaşamına  ilişkin net bilgiler internet kaynaklarında yer almasa da Sefo Ala Tokel ilişkisi bir dönem basında konuşulmuştur. Sefo kimdir, Sefo362 gerçek adı, Sefo362 kaç yaşında, Rapçi Sefo kaç yaşında, kaç doğumlu, Sefo Ala Tokel sevgili mi, Sefo yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.