Sefer Canbaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
661
Sefer Canbaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sefer Canbaz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Sefer Canbaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sefer Canbaz kimdir? kaç yaşında?, Sefer Canbaz kimdir? memleketi neresi, Sefer Canbaz kimdir? evi nerede, Sefer Canbaz kimdir? nereli, Sefer Canbaz kimdir? instagram, Sefer Canbaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sefer Canbaz kimdir? Biyografi

Sefer Canbaz nereli? Kaç yaşında?

Sefer Canbaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Sefer Canbaz sevgilisi? Sefer Canbaz Kırmızı Oda dışında yer aldığı diziler yaşamı, biyografi detayları, boy kilo yaş ve ile ilgili araştırılanler diğer detaylar kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sefer Canbaz yaşamı ve biyografisi

Sefer Canbaz Türk dizi oyuncusudur. 2020 senesinde Kırmızı Oda Ömer rolü ile büyük bir çıkış yakaladı ve tanınmaya başladı. 

Sefer Canbaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Sefer Canbaz 24 Kasım 1998 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Bursa’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına başladı. Oyunculuğa başlamadan evvel Tümay Özokur Akademisi’nde temel oyunculuk eğitimi ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldı.  Sefer Canbaz 2020 senesinde TV8 ekranlarında yayına giren “Kırmızı Oda” dizisinde “Ömer” rolüne hayat verdi.  En büyük çıkışını da bu dizide yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bekar olan genç oyuncu Sefer Canbaz boyu 1.82 cm kilosu 68 kg burcu Yay. Sefer Canbaz sevgilisi yoktur.

Sefer Canbaz dizileri ve filmleri

Sefer Canbaz yer aldığı diziler? Sefer Canbaz hangi dizilede oynadı?

  • 2020 Kırmızı Oda – Ömer
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.