Sedef İybar kimdir, Sedef İybar kaç yaşında?

07.11.2021
1.311
Sedef İybar kimdir, Sedef İybar kaç yaşında?

Sedef İybar kimdir, biyografi bölümünde Sedef İybar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Sedef İybar kaç yaşında?, Sedef İybar memleketi neresi, Sedef İybar facebook, Sedef İybar nereli, Sedef İybar instagram, Sedef İybar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Sedef İybar kimdir? başlığımızın detayları..

Sedef İybar Kimdir – Sedef İybar Biyografi

İstanbul doğumlu Sedef İybar, Oktay İybar ve Suzan İybar’ın kızları Demet Akbağ’ın kız kardeşidir. Diğer kardeşi de Kemal İybar ve o da bir fotoğrafçıdır. 21 yaşında evlendi ve eğitim için gittiği New York’tan iki yıl sonra İstanbul’a döndü. Ardından yemek kursları vermeye başladı. TV dünyasında tesadüf eseri yer edinmeye başlayan Seda İybar, Turkmax Gurme’de sunduğu ‘Sedef’li Lezzetler’ programıyla tanındı.

Sedef İybar, ‘Lezzet Akademisi’ isimli yarışma programının sunuculuğunu yaptı. Yemek kanallarından çeşitli programlar yapan Sedef İybar, ufak yaşlardan beri mutfakla iç içedir.

Boşandığı eşi Şükrü Gürün’den biri kızı olan Suzan İybar, 19 yıl birlikte yaşadığı Korkut Ömür’den 2016 senesinde ayrıldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.