Sedat Peker kimdir, Sedat Peker kaç yaşında?

07.11.2021
206
Sedat Peker kimdir, Sedat Peker kaç yaşında?

Sedat Peker kimdir, biyografi bölümünde Sedat Peker biyografi sayfası ile karşınızdayız. Sedat Peker kaç yaşında?, Sedat Peker memleketi neresi, Sedat Peker facebook, Sedat Peker nereli, Sedat Peker instagram, Sedat Peker ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Sedat Peker kimdir? başlığımızın detayları..

Sedat Peker Kimdir – Sedat Peker Biyografi

1971 senesinde dünyaya gözlerini açan Sedat Peker, Turancı olduğunu dile getirmektedir. Sedat Peker, Türk organize suç örgüt önderi. 90’lı senelerda Türkiye’de yaşanan mafya oluşumlarının içinde yer alması sebebiyle yargılandı. 1997 ve 1998 senelerında çete kurmak suçlaması ile yargılandığı davalarda mahkeme görevsizlik kararı verdi. 12 Mart 2005 tarihinde Kelebek Operasyonu kapsamı içinde tutuklandı.

Sedat Peker, 2008 senesinde cezaevinde avukat Özge Peker ile evlendi. Serdar Han Peker, Celal Han Peker, Boğaçhan Talha Peker, Filiz Lina Peker adlarında 4 çocuğu mevcuttur.

Son zamanda YouTube’da paylaşımı yaptığı videolarla gündeme gelen Peker, birkaç senedir YouTube’da çeşitli siyasi konular ile ilgili yorum yaptığı bir video blog yazarıdır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.