Seda Torular kimdir, Seda Torular kaç yaşında?

06.11.2021
391
Seda Torular kimdir, Seda Torular kaç yaşında?

Seda Torular kimdir, biyografi bölümünde Seda Torular biyografi sayfası ile karşınızdayız. Seda Torular kaç yaşında?, Seda Torular memleketi neresi, Seda Torular facebook, Seda Torular nereli, Seda Torular instagram, Seda Torular ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Seda Torular kimdir? başlığımızın detayları..

Seda Torular Kimdir – Seda Torular Biyografi

Başarılı sunucu Seda Torular,eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde tamamlamıştır.Ekran önünde olduğu kadar ekran arkasında da yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan Seda Torular öncedenleri Nedir Ne Değildir programını sunmuştur. Nedir Ne Değildir programının bunun yanında Star TV’de yayına giren Demet’le Alişan programında da yaptığı röportajlarla kendisini seyredenlere tanıtmıştır.

Bugünlerde ise Tv100 ekranlarında Magazin Hattı adlı magazin programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Yetenekli sunucu bunun bunun yanında Seda Torular, Havataş Pocket dergisinde editörlük yapmıştır. Seda Torular, Milli Eğitim Bakanlığı Kuşdili Eğitim Merkezi Spikerlik Kursu’nu bitirmiştir.

Sinema sanatçısı Mustafa Üstündağ’ın kız arkadaşı olarak basında adı daha fazla duyulmaya başlayan Seda Torular’ın fakat bir süre sonra Üstündağ ile arkadaşlığını sonlandırdı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.