Seda Kırımoğlu kimdir, Seda Kırımoğlu kaç yaşında?

07.11.2021
378
Seda Kırımoğlu kimdir, Seda Kırımoğlu kaç yaşında?

Seda Kırımoğlu kimdir, biyografi bölümünde Seda Kırımoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Seda Kırımoğlu kaç yaşında?, Seda Kırımoğlu memleketi neresi, Seda Kırımoğlu facebook, Seda Kırımoğlu nereli, Seda Kırımoğlu instagram, Seda Kırımoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Seda Kırımoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Seda Kırımoğlu Kimdir – Seda Kırımoğlu Biyografi

1985 Antalya doğumlu Seda Kırımoğlu,üniversite eğitimini Uluslarası bir bölümde son sınıf öğrencisi olarak dışardan sürdürmektedir. 2003 senesinden beri modellik, mankenlik ve sunuculuk yapmaktadır. 2005 senesinde katıldığı Miss Tourism Turkey isimli yarışmada Türkiye Güzeli seçilen Seda Kırımoğlu, Model Of The Universe Dünya müsabakasında ise ikinci olmuştur.

Daha önce diksiyon ve oyunculuk dersleri de alan Seda Kırımoğlu 2012 senesinde anoreksiya hastalığına yakalanmış ve 32 bedene kadar düşmüştür,ardından tedavi alarak tekrardan sağlığına kavuşmuştur.

Seda Kırımoğlu önceden 100 de 100 hayatlar programının da sunuculuğunu üstlenmiştir.

Mankenlik ve sunuculuk kariyerine devam eden Seda Kırımoğlu, önceden bir çok yapımdan oyunculuk teklifi almıştır.Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Seda Kırımoğlu’nun profesyonel olarak ilk olduğu dizi Kardeşlerim dizisi olacaktır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.