Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
1.060
Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir?, biyografi sitemizde Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? kaç yaşında?, Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? memleketi neresi, Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? evi nerede, Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? nereli, Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? instagram, Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Seda Akkul Çok Gezenti Kimdir? Biyografi

Seda Akkul Çok Gezenti kimdir?

Seda Akkul Çok Gezenti kimdir? Çok Gezenti programı kameramanı kim? Çok Gezenti Seda Akkul nereli? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Seda Akkul Burak Akkul çocukları var mı? Baba aracılığıyla aslen Elazığlı olan Seda Akkul Çok Gezenti kimdir? Biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Mizah yazarı, televizyon gezgini ve bunun yanı sıra kameraman Seda Akkul 1986 senesinde Elazığ’da dünyaya gözlerini açtı. İlk ve orta öğrenimini burada bitirdi.  Liseden mezun olduktan sonra İstanbul’a geldi.

Seda Akkul Teve2 televizyonu ekranında Burak Akkul ile birlikte Çok Gezenti ve Çok Gezenti Bizim Ora programlarında birlikte çalışan isimdir. Seda Akkul şimdilerde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ünlü sunucu Seda Akkul ve eşi Burak Akkul koronavirüs şüphesi sebebiyle İstanbul’da 16 Mart 2020 tarihinde karantinaya alındı.

Burak Akkul, Koronavirus nedeniye tedavi gördüğü hastanede durumunun kötüleşmesi üzerine yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Burak Akkul’un eşi Seda Akkul’da karantinaya alındı.

Seda Akkul Çok Gezenti ne iş yapar?

Seda Akkul ne iş yapar? Hangi üniversiteden mezun oldu? Gigi sorular da seyirciler aracılığıyla araştırılıyor. Seda Akkul Çok Gezenti programın hem çekim ekibinde hem de reji ekbinde görev almaktadır. Program çekimleri bittikten sonra bölümlerin post prodüksiyonunu da yapmaktadır.

Çok Gezenti Seda Akkul kiminle evli?

Seda Akkul mizah yazarı ve Çok Gezenti programını hazırlayıp sunan Burak Akkul ile evlidir. Çok Gezenti programında eşi ile birlikte seyahat etmekte bunun yanı sıra kameramanlık görevini üstlenmektedir. Seda Akkul kendisi gibi mizah yazarı ve Çok Gezenti programının ekran yüzü Burak Akkul ile seneler önce tanıştı ve bu tanışma kısa bir birlikteliğin hemen sonrasında evliliğe dönüştü.

Çok Gezenti Seda Akkul nereli?

Çok Gezenti programının sempatik ikililerinden Seda Akkul aslen memleketi Elazığ’dır. Çocukluk dönemleri burada geçti. Daha sonra İstanbul’a gelmiştir.

Çok Gezenti Seda Akkul boyu kilosu ve burcu ne?

Seda Akkul boyu: 1.68 cm olup kilosu 56 kg’dır. Seda Akkul doğum günü ve doğum tarihi incelemelerimız neticesinde rastlanmadığı için Seda Akkul burcu bilgisi kısa süre sonra eklenecektir.

Çok Gezenti Seda Akkul kaç yaşında?

Seda Akkul Çok Gezenti programında her ne kadar kameralar önünde olmasa da programı seyredenler Seda Akkul’un yaşını merak etmişlerdir. Seda Akkul yaşı 32 yaşındadır.

Çok Gezenti Seda Akkul çocuğu var mı?

Seda Akkul Burak Akkul çocukları yoktur. Çocuk var mı sorusundan bıkan Seda Akkul bir röportajında bi hayli hızlı ve hareketli bir hayat temposu içinde şuan için çocuk olmayacağı şeklinde açıklama yapmıştır.

Çok Gezenti Seda Akkul oynadığı dizler hangileri?

Çok Gezenti  Seda Akkul yer aldığı diziler veya olduğu bir film projesi şuan için yoktur. Lakin Televizyon programları olarak aşağıda bulunan projelerin içine dahil olmuştur.

  • Çok Gezenti
  • Çok Gezenti Bizim Ora

Çok Gezenti Seda Akkul yayımlanmış kitapları

Seyahat ve gezi programlarını senelerdır başarı ile ilerleten Seda Akkul’un kaleme aldığı ve halen yayına girdiği bir kitabı yoktur. Lakin ilerleyen sürelerde gezi notlarını içeren bir kitabı kaleme alabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.