Şebnem Tovuzlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
296
Şebnem Tovuzlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Şebnem Tovuzlu Kimdir, biyografi sitemizde Şebnem Tovuzlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şebnem Tovuzlu kaç yaşında?, Şebnem Tovuzlu memleketi neresi, Şebnem Tovuzlu evi nerede, Şebnem Tovuzlu nereli, Şebnem Tovuzlu instagram, Şebnem Tovuzlu ile alakalı her detay yazımızda..

Şebnem Tovuzlu Biyografi

Şebnem Tovuzlu Esedova 1 Ocak 1984 senesinde Azerbaycan’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı doğup büyüdüğü Azerbaycan Bakü’de geçti. Eğitim yaşamına Azerbaycan Bakü’de başladı. Müziğe çok ufak yaşlarda ilgi duydu.

Şebnem Tovuzlu boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Azerbaycan’da yaşadığı zamanlarda evlilik kararı aldı ve nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden bir kızı dünyaya gözlerini açtı. Lakin bu evliliğini ardından bitirmiş ve boşanmıştır. Özel yaşamında bu radikal değişimin sonrasında müziğe yönelen sanatçı Şebnem Tovuzlu müzik çalışmalarına Bakü’de başladı. Ailesinin desteğini de yanına alan Şebnem Tovuzlu ülkemizde 2018 senesinde şarkıcı Ekin ile yaptığı düet ile tanınmaya başladı.  

Daha sonra Unutmadın mı? Şarkısı ile kendi ülkesi Azerbaycan’da tıklama rekoru kırmıştır Azerbaycanlıların Sibel Can‘a benzettiği Şebnem Tovuzlu 2020 senesinde orijinal adı ile Səndən Uzaqlarda şarkısı ile 1 Milyon izlenme sayısına ulaştı.

Şebnem Tovuzlu boyu 1.68 cm kilosu 58 kg ve burcu ise Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.