Sebile Ölmez Kimdir? – Kaç yaşında? – Aslen nereli

14.09.2021
343
Sebile Ölmez Kimdir? – Kaç yaşında? – Aslen nereli

Sebile Ölmez Kimdir?, biyografi bölümümüzde Sebile Ölmez Kimdir? başlığı ile karşınızdayız. Sebile Ölmez Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Sebile Ölmez Kimdir? – Kaç Yaşındadır? – Memleketi Neresi

(2) (1)
Ad Soyad Sebile Ölmez
Meslek Youtuber
Yaşı 46 (1974-11-21)
Boyu 1.78
Kilosu 55 KG
Burcu Akrep
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Anadolu Üniversitesi
Eşi Emre Ölmez
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul

Sebile Ölmez Kimdir? Biyografi

Sebile Ölmez, 1974 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Yüksek öğretim eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü’nde tamamlamıştır. Pek çok kurumsal firmada satış pazarlama bölümünde çalışmış ve sonrasında ilgisi üzerine sinema, televizyon dünyasına girmeye karar vermiştir.  

Medya sektöründe 10 yıl menajerlik ve yapım koordinatörlüğü yapmış ve kendisini makyaj yapma alanında geliştirmiştir. Bu anlamda tecrübelerini internet üzerinden yayınlayan Ölmez, 2011 senesinde ilk bloğunu açmıştır.

25 Mart 2011 senesinde ise kendine bir kanal açarak Sebibebi ismini kullanmıştır. Sebibebi imzasını ise annesinin ismini kısalttığında arada bir ‘sebi’ arada bir de ‘bebi’ olarak seslenmesi sebebiyle tercih ettiğini açıklamıştır. Bu imza ile ün kazandıktan sonra kendi adına bir web sitesi yayınlamıştır.

Sebibebi’nin web sitesinde güzellikten makyaja, bakımdan kozmetiğe, modadan stile, kendin yap videolarından alışverişe kadar birden fazla paylaşım bulunmaktadır. 

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeler ışığında Tv 8 ekranlarında Özge Uzun’un sunmakta olduğu programa da katılan Sebile Ölmez, güzellik ve makyaja ilişkin önemli tüyoları da seyirciler ile paylaşmaktadır.  

Emre Ölmez ile evli olan güzel fenomenin, bu evlilikten Venüs isminde bir de kız çocuğu dünyaya gelmiştir.  

Tescilli bir markaya sahip olan Sebile Ölmez, şimdilerde ise Show Tv ekranlarında yayına giren ‘Kuaförüm Sensin’ isimli yarışmada, jüri kullanıcı hesabı yapmaktadır.  

17 Nisan 2020 Cuma 22:10 30 Mayıs 2020 Cumartesi 19:49
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.