Seben Koçibey kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
2.596
Seben Koçibey kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Seben Koçibey kimdir?, biyografi sitemizde Seben Koçibey kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seben Koçibey kimdir? kaç yaşında?, Seben Koçibey kimdir? memleketi neresi, Seben Koçibey kimdir? evi nerede, Seben Koçibey kimdir? nereli, Seben Koçibey kimdir? instagram, Seben Koçibey kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Seben Koçibey kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Seben Koçibey
Doğum tarihi: 1979
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.82 cm
Kilo: 62 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşanmış (Mehmet Pisak)
Meslek: Oyuncu, Tasarımcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Seben Koçibey nereli? Kaç yaşında?

Seben Koçibey kim, kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Seben Koçibey dizileri, filmleri, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler, vikipedi bilgileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Seben Koçibey yaşamı ve biyografisi

Seben Koçibey Türk oyuncu, tasarımcıdır. Seben Koçibey yarış pilotu ve motor sporları yarışçısı Renç Koçibey’in kızıdır. Aynı zamanda tasarımcı ve mimar Alara Koçibey’in kardeşidir.

Seben Koçibey dizileri, filmleri, oynadığı diziler

Seben Koçibey 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası ralli sporunun ileri gelen isimlerinden Renç Koçibey ve annesi sosyetenin yakında zamandan tanıdığı simalardan Meryem Koçibey’dir. Seben Koçibey kardeşinin adı ise Alara Koçibey’dir. Alara Koçibey bir dönem Cem Uzan ile evliydi.  Seben Koçibey eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Çocukluk dönemleri Etiler’de geçti. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Amerika’da Kriminoloji üzerine bitirdi. 

Moda ve tasarım dünyasının sosyetik isimlerden Seben Koçibey, Türkiye’ye döndüğünde lüks kategorilerde plaj kıyafetlerinin tasarımlarını bunun bunun yanında “Nymph” markasıyla da mayo ve bikini tasarlamaya başladı. Seben Koçibey televizyon ve medyaveya aktif olarak rol aldı. 2011 senesinde Model Grubu’nun “Pembe Mezarlık” şarkısı klibinin sanat yönetmenliği yaptı. 2010 yapımı “Kanıt” dizisinde 14 bölüm “Ayça” rolünü canlandırdı.

Seben Koçibey özel yaşamında 2013 senesinde Mehmet Pisak’la nikah masasına oturdu. Lakin 2015 senesinde boşandı.

Seben Koçibey dizileri ve filmleri

Seben Koçibey yer aldığı diziler? Seben Koçibey hangi dizilerde oynadı?

  • 2010 Kanıt (Ayça Komiser) TV Dizisi
  • 2011 Model (Video Klip) Sanat Yönetmeni
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.