Sarp Çonka kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
288
Sarp Çonka kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sarp Çonka kimdir?, biyografi sitemizde Sarp Çonka kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sarp Çonka kimdir? kaç yaşında?, Sarp Çonka kimdir? memleketi neresi, Sarp Çonka kimdir? evi nerede, Sarp Çonka kimdir? nereli, Sarp Çonka kimdir? instagram, Sarp Çonka kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sarp Çonka kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sarp Çonka
Doğum tarihi: 1997
Doğum yeri: Amerika
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Öğrenci
İnstagram hesabı için tıklayın

Sarp Çonka nereli? Kaç yaşında?

Sarp Çonka kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo ve burcu? Sevgilisi? Mesleği ne? Kimin oğlu? Annesi kim? Sarp Çonka Yasemin Çonka’nın neyi oluyor? Yasemin Çonka Tahir Çonka ne zaman evlendi? Kim kimdir bölümümüzde Sarp Çonka yaşamı ve biyografisi ile ilgili bilgiler sunacağız.

Sarp Çonka yaşamı ve biyografisi

Sarp Çonka Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu Yasemin Çonka’nın olğludur. Sarp Çonka annesi Yasemin Çonka’nın sosyal platform üzerinden oğlunun fotoğraflarını paylaşması ile tanınmaya başladı.

Sarp Çonka sevgilisi

Sarp Çonka 1997 senesinde Amerika’da dünyaya gözlerini açtı. 2 yaşından sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye geri döndü. Eğitim ve öğrenimine İstanbul’da başlayan Sarp Çonka’nın babasının mesleği Elektrik Mühendisliğidir. Amerika’da doğmasının asıl nedeni ise oyuncu Yasemin Çonka’nın 1995 senesinde  Tahir Çonka ile evlenmesi ile başlamaktadır.

Yasemin Çonka 1995 senesinde eğitim için Amerika’ya gidince 1997 senesinde oğlu Sarp Conkayı kucağına alır. 23 yaşında olan Sarp Çonka bekar ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.