Sarp Can Köroğlu Kimdir? (BAY YANLIŞ Serdar Öztürk)

26.10.2021
257
Sarp Can Köroğlu Kimdir? (BAY YANLIŞ Serdar Öztürk)

Sarp Can Köroğlu Kimdir? (BAY YANLIŞ Serdar Öztürk), biyografi sitemizde, Sarp Can Köroğlu Kimdir? (BAY YANLIŞ Serdar Öztürk) başlığı altında makale bir araya getirdik. Sarp Can Köroğlu Kimdir? (BAY YANLIŞ Serdar Öztürk) biyografisi yazımızda…

Sarp Can Köroğlu Kimdir? (BAY YANLIŞ Serdar Öztürk)

Bay Yanlış dizisinde Serdar Öztürk kişiliğini canlandıran Sarp Can Köroğlu kimdir ve kaç yaşındadır? Boy, kilo ve burcu nedir? İnstagram hesabı ve Twitter hesabı var mı? Kaç takipçisi var? Bugüne kadar hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Ayrıntılar ve daha fazlası biyografi yazımızda.

Oyuncu Sarp Can Köroğlu Kimdir? (Bay Yanlış Dizisi Serdar Öztürk)

Sarp Can Köroğlu 14 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul-Şişli’de dünyaya geldi.
Liseyi Bolu’da okudu. Lise bittikten sonra İstanbul’a taşındı ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde okumaya başladı.

Akademi 35 buçuk’ta kısa süreli bir oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ‘Elde Var Hayat’ dizisi ile 2010 senesinde oyunculuğa başladı.

Daha sonra 2011 senesinde Adını Feriha Koydum dizisinde Bülent kişiliği ile seyirci karşısına çıkan yakışıklı oyuncu, bu dizide gösterdiği sergilediği güçle seyircinin takdirini topladı. Bu başarısının sonrasında eğitim hayatına devam eden ve dizilere ara veren Sarp Can Köroğlu 2014 senesinde Kurt Seyit ve Şura dizisi ile tekrar setlere geri döndü.

Ardından, Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde rol aldı.
2017 senesinde “Damat Takımı” isimli sinema filminde yer aldı.
2018’de Fox TV ekranlarında yayına giren Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu ve Kemal kişiliğine hayat verdi.
En son ise Bay Yanlış dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu ve Serdar Öztürk kişiliğine hayat verdi.

Sarp Can Köroğlu Boyu, Kilosu Ve Burcu Nedir?

Oyuncu olduğu için araştırılan şu klasik bilgileri de verelim. Yakışıklı oyuncu yengeç burcudur, 1.90 boyunda ve 85 kilodur.
Gaye Sökmen Ajansı ile çalışmaktadır.

İnstagram’ı ve Twitter’ı çok fazla kullanan tecrübeli oyuncunun, resmi İnstagram hesabında bu yazının hazırlandığı esnada 600 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sarp Can Köroğlu İnstagramı
Sarp Can Köroğlu İnstagram hesabı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.