Sara Uluçay kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
217
Sara Uluçay kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sara Uluçay kimdir?, biyografi sitemizde Sara Uluçay kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sara Uluçay kimdir? kaç yaşında?, Sara Uluçay kimdir? memleketi neresi, Sara Uluçay kimdir? evi nerede, Sara Uluçay kimdir? nereli, Sara Uluçay kimdir? instagram, Sara Uluçay kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sara Uluçay kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sara Uluçay
Doğum tarihi: 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Diyetisyen
İnstagram hesabı için tıklayın

Sara Uluçay nereli? Kaç yaşında?

Sara Uluçay kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Sara Uluçay yaş, estetik oldu mu, estetiksiz, eski hali, makyajsız hali? Diyetisyen Sara Uluçay sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, eşi kimdir? Sara Uluçay klip ve ile ilgili araştırılan tüm detaylar, yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sara Uluçay yaşamı ve biyografisi

Sara Uluçay Türk diyetisyendir. Beslenme ve diyet alanında yenilikçi hareketleri ile tanınmaktadır. Aynı zamanda fiziği ve güzelliği ile göze çarpmaktadır.

Sara Uluçay vikipedi

Sara Uluçay 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetik Bölümü’nde bitirdi.

Sara Uluçay estetik

Sara Uluçay, mesleki kariyerine klinik beslenme, sonrasında sporcu beslenmesi ve sonrasında halk sağlığı beslenmesi şeklinde alanlarda görev alarak başladı.

Sara Uluçay klip

Aynı zamanda konferans ve seminerlere katılan ünlü diyetisyen Sara Uluçay İstanbul Çapa Tıp Fakültesi, Acıbadem ve Universal gibi hastanelerde staj yaptı.

Sara Uluçay diyetisyen kim

Sara Uluçay başta obezite olmak üzere sporcu beslenmesi, zayıflama ve kilo alma programları, kilo yönetimi, genç ve çocukluk çağı beslenmesi, menü planlama alanlarına hizmet vermektedir.

Sara Uluçay estetiksiz

Sara Uluçay ”Sporcularda Egzersiz Performansında Ergojenik Destek ve Suplement Kullanımı” üzerine tez yazdı.

Sara Uluçay eski hali

Fenerbahçeli olan Sara Uluçay kendi adını taşıdığı “Dyt. Sara Uluçay Beslenme ve Diyet Danışmanlık” şirketinin sahibidir. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten genç diyetisyen bekardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.