Sanem Ayrık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
2.315
Sanem Ayrık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sanem Ayrık kimdir?, biyografi sitemizde Sanem Ayrık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sanem Ayrık kimdir? kaç yaşında?, Sanem Ayrık kimdir? memleketi neresi, Sanem Ayrık kimdir? evi nerede, Sanem Ayrık kimdir? nereli, Sanem Ayrık kimdir? instagram, Sanem Ayrık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sanem Ayrık kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sanem Bağcı Ayrık
Doğum tarihi: 1980
Doğum yeri: Balıkesir
Boyu: 1.73 cm
Kilo:  56 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (İlker Ayrık ile)
Meslek:  Çevirmen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Sanem Ayrık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Sanem Ayrık kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi, aslen nereli, ne iş yapıyor? İlker ayrık ve eşi kimdir, ne zaman evlendi, çocuğu var mı? Sanem Ayrık boyu, kilosu ve hangi burç? Hangi dizilerde oynadı? Sanem Ayrık Vehbi Ayrık ilişkisi ne? Kim kimdir bölümümüzde Sanem Ayrık yaşamı ve biyografi detaylarıne ilişkin güncel detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Sanem Ayrık yaşamı ve biyografisi

Sanem Ayrık 1980 senesinde Balıkesir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Balıkesir’de başladı. Liseyi bitirdikten sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul’da çeşitli kurslarda farklı diller öğrendi. Sanat, magazin ve medya camiasında kariyerinden ziyade oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın eşi olarak tanınmaktadır.

Sanem Ayrık eşi İlker Ayrık ile Balıkesir’de ortaokul senelerını birlikte geçirmişlerdir. Kader 15 yıl sonra ağlarını örerek yine çifti bir araya getirmiştir. Çocukluk aşkı İlker Ayrık ile 2009 senesinde evlenen Sanem Ayrık bu evliliklerinden 2013 senesinde Ferit adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Sanem Ayrık’ı babasından isteyen isim ise duayen Müjdat Gezen oluştur. Sanem Ayrık ve İlker Ayrık evliliklerinden ardından 2016 senesinde Ömer adında bir erkek çocukları daha dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe’li olan Sanem Ayrık yaşamını eşi ve çocukları ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. 

Sanem Ayrık dizi ve filmleri

Sanem Ayrık hangi dizilerde oynadı, oynadığı filmler, oynadığı dizi ve tiyatro oyunları hangileri. Mesleğine ilişkin olarak İlker Ayrık gibi dizi, sinema ve oynadığı bir film projesi yoktur. Sanem Ayrık “Gülmek İyileştirir Derneği Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Aynı zamanda Rita Moda yöneticisidir.

Sanem Ayrık fotoğrafları

Sema Ayrık mesleği hangi burç
Sema ayrık boy kilo
sanem ayrık hangi dizilerde oynadı
İlker Ayrık eşi kim?
ilker ayrık çocuğu resmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.