Sandra Pestemalciyan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
893
Sandra Pestemalciyan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sandra Pestemalciyan kimdir?, biyografi sitemizde Sandra Pestemalciyan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sandra Pestemalciyan kimdir? kaç yaşında?, Sandra Pestemalciyan kimdir? memleketi neresi, Sandra Pestemalciyan kimdir? evi nerede, Sandra Pestemalciyan kimdir? nereli, Sandra Pestemalciyan kimdir? instagram, Sandra Pestemalciyan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sandra Pestemalciyan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sandra Pestemalciyan
Doğum tarihi: 1 Ocak 1995
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Marka Danışmanı
İnstagram hesabı için tıklayın

Sandra Pestemalciyan nereli? Kaç yaşında?

Sandra Pestemalciyan kimdir, nereli, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu? Sandra Pestemalciyan dini, Ermeni mi, ailesi aslen nereli? Sandra Pestemalciyan eski sevgilisi kim? Akın Akınözü’nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sandra Pestemalciyan yaşamı ve biyografisi

Sandra Pestemalciyan Türk Marka Yöneticisi. Türkiye’de adını oyuncu Akın Akınözü ile sevgili olması ile duyurmaya başladı ve tanınmaya başladı.

Sandra Pestemalciyan eski sevgilisi kim

Sandra Pestemalciyan 1 Ocak 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Sandra Pestemalciyan Fevziye Mektep Vakfı Işık Okulları’nı bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde eğitim hayatına sürdü. Ardından Amerika New York State University ‘de Ekonomi alanında eğitim gördü.

Sandra Pestemalciyan dini, Ermeni mi, ailesi aslen nereli

Sandra Pestemalciyan Amerika’da olduğu senelerda oyuncu Akın Akınözü ile tanıştı. Bu tanışma kısa bir süre sonra aşk yaşamalarına yol açtı.

Sandra Pestemalciyan mesleki kariyerine 2018 senesinde PINKO şifrketinda Marka Yöneticisi olarak adım attı. Aynı yıl Tohum Design adlı firmada Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmaya başladı.

Akın Akınözünün sevgilisi Sandra Pestemalciyan

2019 senesinde sevgilisi Akın Akınözü’nün annesi oyuncu Özlem Akınözü ile birlikte evsiz değerli okurlarımız için yemek pişirerek gündeme gelen isimler içinde oldu. Akın Akınözü’nün Sandra Pestemalciyan yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.