Samet Topçu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
85
Samet Topçu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Samet Topçu kimdir?, biyografi sitemizde Samet Topçu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Samet Topçu kimdir? kaç yaşında?, Samet Topçu kimdir? memleketi neresi, Samet Topçu kimdir? evi nerede, Samet Topçu kimdir? nereli, Samet Topçu kimdir? instagram, Samet Topçu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Samet Topçu kimdir? Biyografi

Samet Topçu nereli? Kaç yaşında?

Samet Topçu kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum günü ne zaman, boyu, kilosu, burcu? Samet Topçu sevgilisi? Samet Topçu nerede oturuyor? Samet Topcu lava? Samet Topçu Sametizs ile ilgili araştırılanler tik tok, youtube, instagram resmi hesapları, fotoğrafları, tik tok videoları, kardeşleri, annesi, dostları kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Samet Topçu yaşamı ve biyografisi

Samet Topçu Türk sosyal platform fenomeni, youtuber ve tiktoker’dır. Sosyal medya platformalrı üzerinden paylaşımı yaptığı fotoğraflar ve videoları ile tanınmaktadır.

Sametizs adı ile bilinen genç fenomenin gerçek adı Samet Topçu’dur. Samet Topçu 2004 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. 16 yaşında olan fenomen öğrencidir. Bursa’da yaşamını sürdürren Samet Topçu sosyal platform camiasında farklı platfromlarda yüklediği video içerikleri ile geniş bir takipçiye sahiptir.

Samet Topçu sevgilisi

Tiktok üzerinde 1 milyonu geçen hayran kitlesi ile giderek takipçi sayısını büyüten Samet Topçu 4 kardeştir. kardeşlerinden 2’si kız ve 2’si erkektir. Samet Topçu evin en büyük çocuklarındandır. Günümüzde paylaşımlarını ilerleten genç fenomen lise eğitim hayatına sürdürmektedir. Samet Topçu, bunun yanı sıra voleybol ile ilgilenmektedir. Süs köpeklerini çok seven Samet Topçu’nun fenomen macerası dostları ile girdiği bir iddia sonrasında patladı. Videolar çekmeye başlayan Samet Topçu’nun ilk zamanlarda en büyük hayali fenomen olmaktı. Gözleri lens olmayan Samet Topçu çok araştırılan “izs’nin” manasına verdiği yanıt ise şöyle; “imamın zalim sevgilisi” Ayrıca kendisine yöneltilen “Annen mi baban mı sorusuna karşın cevabı ise “annem” olmuştur.

Samet Topçu boyu kilosu yaş

Genç fenomen Samet Topçu boyu 1.70 cm kilosu 52 kg ve burcu ile ilgili bilgi yoktur. Günümüzde video içerikleri yayınlamayı sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.