Sahra Şaş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
154
Sahra Şaş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sahra Şaş Kimdir?, biyografi sitemizde Sahra Şaş Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sahra Şaş Kimdir? kaç yaşında?, Sahra Şaş Kimdir? memleketi neresi, Sahra Şaş Kimdir? evi nerede, Sahra Şaş Kimdir? nereli, Sahra Şaş Kimdir? instagram, Sahra Şaş Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sahra Şaş Kimdir? Biyografi

Sahra Şaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Bizim Hikaye dizisi Çiçek kim? Sahra Şaş yakın bir zamanda “Kadın” dizisinin Tarlabaşı semtinde gerçek bir yaşamın sıcak ve acı yüzünü başarılı bir biçimde oyuncu olarak sergileyen isimlerden birisiydi. Peki, Kadın dizisinde Berşan kişiliğine hayat veren ve şimdilerde Bizim Hikaye dizisinde Çiçek kişiliğini canlandıran ve kara çalı lakaplı  Sahra Şaş aslen nereli? ve Sahra Şaş boyu kaçtır dizileri ve sevgilisi var mı? İşte yanıtları.

Oyunculuk kariyeri 2013 senesinde Tatar Ramazan dizi projesi ile başladı.

Güzel oyuncu Sahra Şaş 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 1,65 boyunda olan güzel oyuncunun eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. Tiyatro ve sanata olan ilgisi onu oyunculuk alanında kariyer yapmasına yol açtı. Daha önce Tatar Ramazan, Çoban yıldızı, Aşkın Dili Yok, Martı, Adını Kalbime Yazdım, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol alarak sanat kariyerini ve oyunculuğunu başlattı.

Kadın dizisinde oynadığı Berşan rolü ile de tüm sempatileri üzerinde toplayan Sahra Şaş 24 yaşındadır. Bekar olan güzel oyuncu 54 kg’dır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.